Şişli Çilingir

Şişli Çilingir Oto Anahtar Servisi 
 
Şişli çilingir günün 24 saati kapı açma , kilit değiştirme , oto anahtar yedekleme ve kayıp oto anahtar yapma hizmeti vermektedir. Şişli 'de kapıda kaldınız anahtarınızı evin içinde unuttunuz ve ya düşürdüğünüzde akın çilingir servisimiz 20 dk içerinde kapınıza gelip kapınıza hasar vermeden açmaktadır , yeni ev tuttunuz kilitlerinizi değiştirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz tüm marka ve model kilitlerimizi aracımızda getirmekteyiz her bütçeye uygun standart tuzaklı yada alarmlı kilitler elimizde mevcuttur , güvenlik açısından kilitlerimizi kapalı pakette getirip müsterilerimizin yanında açmaktayız. Kapınıza kapanma ilgili sorunlar yaşıyorsanız akın çilingir servisimiz sadece kapı açma ve kilit değiştirme işlemi değil aynı zamanda kapınızla ilgili ne sorun olursa olsun yardımcı olmaktadır. 
 
Çelik Kapınızın Ayarı mı Bozuldu _?
 
Çelik kapıları ister istemez hergün kullanıyoruz ve zamanla metal aşınma gibi yada gıcırdama gibi sorunlarla karşılaşabiliyoruz , servisimiz bir telefon kadar uzağınızda , akın çilingir olarak yapılar tüm işlemler garanti kapsamındadır.
 
Kapı Kilit Değişimi 
 
Kapınız ne tür ne marka olursa olsun kilit çeşitlerimiz mevcuttur , kapınız kale ise özel üretim kilit çeşitleride elimizde mevcutur , kapınızın güvenliği için son sistem hırsıza karşı yüksek güvenlikli tuzaklı kilit ve alarmlı kilit montajıda yapılmaktadır , Akın çilingir servisimiz 24 saat hizmet vermektedir 
 
Şişli Nöbetçi Çilingir Servisi Neler Yapmaktadır _?
 
Nöbetçi çilingir servisimizde geceleri kasa açma servisi bulunmamaktadır sadece acil olarak ev ve oto kapı açma kilit anahtar değişimi hizmeti vermekteyiz.