Şişli Çilingir

Şişli Çilingir 0532 430 5761
 
Şişli çilingir ve anahtarcınız 24 saat kapı açma , kilit değişimi , çelik kasa açma , şifreli kasa açma ve oto kapısı açmaktadır. Çilingir servisimiz motosiklet ile servis yoğunluğumuz yok ise ortalama 15 dk süre içinde kapınıza gelmektedir. 2009 yılından beri müsterilerimize hizmet sunmaktayız. Tüm marka ve model kilitler aracımızda mevcuttur. 7 gün 24 saat olmak üzere şişli'nin tüm bölgelerine servis hizmetimiz mevcuttur. 
 
Aracınızın anahtarı içinde mi kaldı _?
 
Aracınız kendini kilitledi ise üzülmeyin akın çilingir olarak profesyonel bir şekilde arabanıza zarar vermeden hasarsız bir şekilde araç kapılarınızı açıyoruz. Tek yapmanız gereken aracınızın başından bize konum atmanız 
 
Yeni bir eve veya işyerine mi taşındınız _?
 
Güvenliğiniz açısından yedek anahtar kimlerde var diye düşünmeyin kafanızdaki sorulardan kurtulmanın tek cevabı kilidinizi değiştirmeniz akın çilingir olarak kilit şatışı ve montaj hizmeti veriyoruz. Özellikle tavsiye ettiğimiz kilitler hırsıza karşı tuzaklı kilitler 
 
Neden tuzaklı kilit takılmalı _?
 
Tuzaklı kilitler , standart kilitler gibi kırılıp açılmaz matkap yardımı ile delinerek açılmaktadır. Matkabı hiçbir hırsız yanında taşımaz ve yüksek ses çıkartarak kilidi delmeye cesaret edemez.
 
Nöbetçi çilingir servisi var mı _? Neler yapıyor _?
 
Nöbetçi çilingir servisimiz var  ev , işyeri ve oto kapısı açmaktadır. Kapı kilit değişimi hizmeti sunmaktayız. Gece güvenlik açısından dolayı çelik kasa açma hizmeti vermiyoruz. Kilitli olan kapılarda evrak görmeden kapı açma hizmeti yoktur. 
 
Şişli'de nerelere hizmet veriyoruz _?
 
19 MAYIS 
BOZKURT 
CUMHURİYET 
DUATEPE 
ERGENEKON 
ESENTEPE 
ESKİŞEHİR 
FERİKÖY 
FULYA 
GÜLBAHAR 
HALASKARGAZİ 
HALİDE EDİP ADIVAR 
HALİL RIFAT PAŞA 
HARBİYE 
İNÖNÜ 
İZZET PAŞA 
KAPTANPAŞA 
KUŞTEPE 
MAHMUT ŞEVKET PAŞA 
MECİDİYEKÖY 
MERKEZ 
MEŞRUTİYET 
PAŞA 
TEŞVİKİYE 
YAYLA