Şişli Çilingir

Şişli Çilingir 0532 430 5761
 
Şişli Çilingir Hasarsız Zarar Vermeden Çelik Kapı, Oto Kapısı , Odalarınızın Kapısını Uzman Kadromuzla Açmaktayız , Siz Değerli Müşterilerimize Daha iyi ve Kaliteli Hizmet Sunabilmek İçin Motorize Ekibimizle  15 Dakikada Kapınıza Gelip Hizmetimizi En Hassas Şekilde İşimizi Yapıyoruz , Kapılarınızın Kilitlerini Biz Şişli Çilingir Olarak Tüm Kilitleri Aracımızda Bulundurup Kaliteli Tüm Marka ve Modelleri Kapınıza Kadar Getirip Hangi Kilidi İsterseniz Kapalı Kutu içerisinde Siz Değerli Müşterilerimize Sunuyoruz , Kesinlikle Açık Kutudaki Kilitleri Kapınıza Taktırmayın , Neden Diye Soracak Olursanız _? Sebebi Açık Kutudaki Kilitlerin Anahtarlarını Yedeklemiş Olabilirler veya Eski Kilitleri Parlatıp Yeniymiş Gibi Görsellik vererek Kapılarınıza Takabilirler.
 
Şişli Çilingir
 
Şişli'de Hizmetin beklenen kalitesinde kilitli kapıyı mümkün olan en kısa sürede açıyoruz. Kendinizi kilitlediyseniz, anahtarı kaybettiyseniz veya kırdıysanız - Kapıda tamirat yapıyoruz, 
Kesintisiz Çilingir Hizmetleri, Şişli'de 7/24 Çilingir Hizmeti sağlıyor! 15-20 dakika içinde bulunduğunuz yerde olmaya gayret ediyoruz. Mobil servis uzmanlık ekibimiz profesyonel'dir. 15 yıldan fazla süredir devam eden kilitleme ve Anahtar tecrübesiyle 7 gün 24 saat her şey yapabiliriz Kayıp arabanızın anahtarını oluşturmaktan Çelik kasa açma veya evinize ve iş yerlerinize yeni kilitler takmaya kadar Bizi 0532-430-57-61 numaralı telefondan aramakta tereddüt etmeyin ve Akın çilingir 24 saat tüm çilingir konularınız için doğru çözüme sahip olacaktır.
Anahtarların evin içinde kilitli mi? Kilitlendin mi ve anahtarları almanız için başka bir yol yok mu? 24 saat çalıştığımız hergün ya da gece olduğu farketmez; Evinize dönmenize yardımcı olacağız. Ayrıca, evinizin veya İşinizin güvenliği ve güvenliğinin hırsızlardan ve diğer davetsiz misafirlerden korunmasını sağlamak için yeni kapı kilitleri kurulumu sunuyoruz.
 
Şişli Çilingir Servisimiz 7 Gün 24 Saat Hizmet Vermektedir , Çilingirlik Güven İsteyen Mesleklerden Biridir , Eğer Şişli ve Şişli Konumuna Yakın Yerlerde ise Yeriniz Kapınızın Güvenlğini Bize Bırakın Kapınızı Nasıl Açtırıyorsunuz _? Biz Kendimizden Örnek Verelim Evinizin Güvenliği için Kapınızı Kesinlikle Evin Size Ait Olduğunu Görmeden Öğrenmeden Açmıyoruz ya Bina Sakinlerinden Birini Şahit Tutularak Açarız Yada Elektrik , Su , Doğalgaz Faturası , Kontrat,,, vs Herhangibir Evrak İsteyerek Açarız , Evraklarınız İçeride mi Kaldı_? Binada Kimse Yok mu _? Kapınızı Tutanak Tutarak Açarız Eğer İçeriden Bizlere Evrak Gösteremezseniz Polis Çağırmak Zorunda Kalırız , Yani Kısacası Kesinlikle ama kesinlikle Kimse Kimsenin Kapısını Açtıramaz , Aynı Şekilde Kesinlikle Yapmamanız Gereken Bir Husus daha Kilit Değişimlerinizi Herkeze Yaptırmayınız Eski Kullanılmış Kilitleri Tamir Edip Sıfırmış Gibi ve Uygun Fiyata Kilit Takabilirler , Biz Şişli Çilingir Olarak Kesinlikle Siz Değerli Müsterilerimize Sıfır Açılmamış Ambalajında Olmak Şartıyla Kilitleri Getiriyoruz ve Sizlerin Yanında Paketinden Çıkartıp Kapınıza Takıyoruz O Yüzden Kesinlikle Bize Güvenebilirsiniz Biz Bu İşi Tam 25 Senedir Yapıyoruz, Tüm Kapılara Tuzaklı Kilit ve Yüksek Güvenlikli Sistemler Kurabiliyoruz  
 
7/24 ŞİŞLİ ÇİLİNGİR ANAHTARCI 0532 430 57 61
 
Şişli Çilingir ve Kilit Değiştirme Servisimiz 7 Gün 24 Saat Şişli'nin Tüm Mahallerine Hizmet Vermektedir.Çilingir Servisimiz Kilit Değiştirme , Oto Kapısı Açma , Çelik Kasa Açma Kısacası Anahtarla Açılacak Tüm Kilitlerinizi Anahtarınız Kaybolduğunda Açmaktayız.
 
Kilitlerinizi Ne Zaman ve Neden Değiştirmeniz Gerekmektedir _?
 
Kapınızın Kilitlerini (BArelllerini) Yeni Eve Taşındığınız Zaman Mutlaka Değiştirmeniz Gerekir Evinizin Anahtarı Mutlaka Eski Sahibinde veya Eski Kiracıda Mutlaka Vardır Diye Düşündüğünüzde Bu Soru İşaretini Kafanızdan Kaldırmanız ve Güvende Olduğunuzu Bilmeniz İçin Kilit Değişimi Şarttır.
 
Kilitlerinizi Değiştirken Nasıl Kilit Taktırmalısınız _?
 
Yeni Nesil Kilitler Artık Güven Sağlamaktadır , Hırsızlıkların Arttığı Bu Zamanlarda Tuzaklı Kilitler Devreye Giriyor , Akıllı Kilitler Yani Tuzaklı Kilitler ve Çelik Korumalı Kilitler , Alarmlı Kilitler Kapınızın Açılmamasını Sağlamaktadır , Hızsıza Kilit mi Dayanır Diye Düşünüyorsunuz ama Öyle Değil Kesinlikle ozaman Kapınızı Açık Bırakıp Gidin Rahatlıkla Evinize Herkez Girip Çıksın , Tuzaklı Kilidin Avantajları Kapınızın Dışında Kalan Kısmını Kırabiliyorlar Tuzak Kısmı Devreye Girdiği İçin Kesinlikle MAtkap Çalıştırmadan Kilidinizi Açamaz hiçbir Hırsızda Apartman İçerisinde Matkapla 10 Dk Boyunca Gürültü Çıkartamaz Oyüzden Kesinlikle Tuzaklı Kilitleri Akın Çilingir Olarak Öneriyoruz Tavsiye Ediyoruz
 
Kapınızın Kilitlerini Extra Olarak Nasıl Güçlendirebiliriz _? 
 
Yeni Sistem Kilitlerinizde Barelinizi Korumak İçin Yeni Tasarlanmış Olan Çelik Rozet Montajı Yapıyoruz , Bunun Önemi ise Barelinizi Korumak Kapınızın Arka Tarafından Ön Panele Taktığımız Çelik Rozetle Akın Çilingir Kilitlerinizi Korumanızı Sağlamaktayız.
 
Hangi Marka Kilit Kullanıyoruz _?
 
Kale Kilit , Yuma Kilit , Yale Kilit , Keso Kilit , Multlock Kilit   
 
Akın Çilingir Neler Yapmaktadır _?
 
Şişli Kapı Açma
Şişli Kilit Değiştirme
Şişli Emniyet Kilidi Montajı
Şişli Oto Kapısı Açma
Şişli Oto Anahtar Kopyalama
Şişli Immobilizer Anahtar Kopyalama
Şişli Kasa Çilingirliği
Şişli Göbek Değiştirme
Şişli Barel Montajı
Şişli Topuzlu Kilit Montajı ve Tamiri
Şişli Tuzaklı Kilit Montajı
Şişli Kapı Hidroliği Montajı ve Tamiri
Şişli Çelik Kasa Açma Çilingiri
Şişli Nöbetçi Çilingir Servisi
Şişli Oda Kapısı Açma 
Şişli Çelik Kapı Tamiri
 
Şişli Çilingir 7/24 Çilingir Servisi , Şişli Oto Çilingir Servisi , Şişli Nöbetçi Çilingir ServisiŞişli 'de En Yakın Çilingir Servisi , Şişli Çilingir Fiyatları , Çelik Kapı Kilit Değişimi ve Fiyatları , Şişli Gece Çilingir Hizmeti , Çelik Kasa Açma Çilingir Servisi , Elektronik Çelik Kasa Açma ve Tamiratı Hırsıza Karşı Tuzaklı Kilit Satış ve Montajı , Çelik Rozet Satış ve Montajı Fiyat Bilgisi Elektronik Kilit Satış ve Montajı , İmmobilizer Anahtar Kopyalama Yedekleme , Motorsiklet Anahtarı Kopyalama Yedekleme Çilingiri Demir Kapı Elektronik Kilit Satış ve Montajı Kısacası Şişli Çilingir Olarak Ev Oto Kasa Kilitlerinizin Açma İşlemlerini Değişimini ve Hırsıza Karşı Güçlendirme İşini Biz Akın Çilingir Olarak Yapıyoruz 
 
Şişli Bölgesinde Nerelere Hizmet Veriyoruz _?
 
 
Şişli Anahtarcı

Dünyanın en eski meslek dallarından biri olan çilingirlik; son zamanlarda pek çok değişikliğe uğrayarak, gelişmeye devam ediyor. Kilidin icadıyla birlikte tarihte sahne almaya başlayan bu meslek dalında günümüzde daha modern yöntemler tercih ediliyor.

Yüzyıllar boyunca maymuncukla kapı kilitlerinin açılması, anahtarların çoğaltılması ve bozuk olan kilitlerin onarılması ile sınırlı olan çilingirlik mesleği, modern dünyada yüksek teknolojili kilitlerin kullanılması ile farklı bir boyutta süregeliyor.

Üretici firmalar arasındaki giderek daha da artan kıyasıya rekabet, güvenlik ihtiyaçlarımızı karşılamak adına firmaları yüksek ve modern teknolojinin kullanıldığı kilit sistemleri üretmeye adeta zorunlu kılıyor. Yani eski çilingirlik anlayışı tamamen değiştiğinden mesleğini sürdürmek isteyenlerin mutlaka sektördeki yenilikleri takip etmeleri gerekiyor. Bir diğer deyişle, yüksek teknolojili kilit sistemlerinin satışını gerçekleştirmeyen, yalnızca anahtar kopyalama ve kilit tamiri hizmeti veren çilingirler; yakın zamanda tarihin tozlu sayfalarında yerini alacak gibi görünüyor.

Her geçen gün yepyeni bir kilit sisteminin piyasaya sürüldüğü sektörde insan parmak izlerini ya da retinalarını okuyan, elektronik kartlarla açılıp kapanan kilit sistemleri, giderek daha da yaygın bir şekilde kullanılıyor.

Klasik kilitlerin yerini modern kilit sistemleri aldığından çilingirlerin de mutlaka bu değişikliklere uymaları, mesleklerinin devamlılığı açısından oldukça önem arz ediyor. Bununla birlikte günümüzde iyi ve başarılı bir çilingir olabilmek için yalnızca ev ve işyerlerindeki kilitlerin tamir ve onarımından anlamak, yeterli kabul edilmiyor.

Otomobil sektöründeki yenilikler, yepyeni oto anahtar üretimini beraberinde getirdiğinden iyi bir çilingirin kapalı yani kilitli otomobil kapılarını ve anahtarlarını açabilme bilgi ve becerisine sahip olması da gerekiyor.Dünya’nın en güzel şehirlerinden biri olan İstanbul, maalesef yeterince güvenli olmadığından, evlerimizde rahatça uyuyabilmemiz için muhakkak kapılarımızın güvenlikli ve korunaklı olduğundan emin olmamız gerekiyor.

Şişli Çilingir Servisimiz Cam Kapı Tamiri Çelik Kapı Tamiri Yapmaktadır Cam Kapı Hidrolik Değişimi ayarı ve Montajı gibi hizmetlerimiz mevcuttur cam kapılarda kale , dorma... vb markalar kullanıp garantilidir

Bu yüzden hizmet aldığınız çilingircinin mutlaka Çilingirciler ve Anahtarcılar odasına kayıtlı olmasına özen göstermelisiniz. Bina girişlerine ve ev kapılarına yapıştırılan çilingir ilanları yüzünden pek çok kişinin mağdur olduğunu asla unutmamalısınız.

Şişli Akın Çilingir; İstanbul Çilingirciler ve Anahtarcılar Odası’na kayıtlı, profesyonel bir firma olarak; 1998 yılından bu yana hizmet veriyor. Motorlu servis elamanları ile İstanbul’un tüm semtlerine yalnızca 20 dakika içerisinde hizmet taşıyor. Güvenliğiniz için sizler de Akın Çilingir’i tercih edebilirsiniz.

Yetkili    :           Gökhan AKIN 
İRT TEL :            0532 430 57 61 
               :            0544 295 61 61