Akın Çilingir

Akın Çilingir

Akın Çilingir olarak 7 gün 24 saat siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. en iyi çilingir olarak ihtiyaçlarınızda kısa süre içinde verilen adrese gelip, tüm kapı kilit problemlerinizi uğraşıp çözümlerini buluyoruz.

Anahtarların ve kilit sistemlerinin satış, anahtar çoğaltma, yedekleme çilingir işlerini yıllardır başarı ile gerçekleştiriyoruz.

Tüm garaj kumandalarınızın kopyalanması tamir ve bakımlarını itina ile yapıyoruz. Her marka araçlarınızın kapılarına son teknoloji maymuncuklar ile kapılara zarar vermeden açma işlerinizi hallediyoruz.

Çilingirlik güven isteyen bir meslektir. Yıllardır bize olan güvenininiz için teşekkür ederiz.

 

ÇİLİNGİR OTO

Oto anahtarınızı kaybedebilir veya arabanın içinde unutabilir. Oto çilingir için 7/24 her saat arayabilirsiniz, arabanıza zarar vermeden açıyoruz.

 

 ANAHTAR YEDEKLEME

Ev anahtarı, işyeri anahtarları, çelik kasa anahtarları ve oto anahtarlarının yedekleme işlemlerini yapabilmekteyiz. Yedek anahtarınızı hemen isteyiniz.

 

 ÇELİK KASA

Çelik kasa anahtarlarını kaybettiğiniz an hemen bizleri arayabilirsiniz. Çilingirkasa kilidi kilit değişimi işlemlerinizi her an yapmaktayız. kilit değişimi için ilgili telefonlardan bizi arayabilirsiniz.

 

 EV ÇİLİNGİR

Anahtarınızı evde unutabilir, kapınız kapanabilir. Aramanızla evinizin kapılarına zarar vermeden açıyoruz.

 

Neden Akın Çilingir'i Tercih Etmeliyim?

Çünkü Akın Çilingir, çilingirlik işini profesyonel olarak yapmaktadır. Çeşitli alanlarda faaliyet vermesine karşın çilingirlik işini ek iş olarak yapan kişilerden uzak durulması gerekmektedir. Çilingirlik hizmetini bir profesyonelden almak yerine, daha uygun ücrete hizmet veren birilerinden almak sizleri fark etmeden gereksiz masraf vermektedir. Sonrasında sizlere zora sokacaktır. Profesyonel olmayan kişiler genellikle kilitleri açmaya çalışırken kapılarınıza zarar verecektir ve hırsızlara karşı sizi korunmasız duruma düşürecektir. Profesyonel personellerimizden hizmet almak için bizleri arayabilirsiniz. Oto Çilingir Servisleri Araç Kapılarına ve Kilitlerine zarar vermeksizin açıyoruz.

 

 Hırsızların Zorlandığı En Sağlam Kapı Kilidi Hangisi?

 Hırsızların açamadığı en zorlandığı kapı kilitleri; müşterilerin merak ettiği soruların arasında yer alıyor.

 Bizler, öncelikle şunu belirtmek isteriz: Sizlere teklif edeceğimiz tüm göbek ve kilit modelleri, hırsızlar hiçbir şekilde açamıyor ve açmaya çalışma girişimleri bile onları hayli zorlamaktadır.

 Siz değerli müşterilerimiz için birkaç maddelik sorularla ve anlatımlarla bu konuda oldukça netlik vermeye çalışacağız;

 

 Açılmayacak Kapı ve Kilit Sistemi Var mı?

Böyle bir soruya şu şekilde cevap verilebilir: Hiç açılmayacak kapı ve kilit sistemi maalesef ki bulunmuyor.

 Ancak hırsızların vaktini çalan, zorlayan, ses çıkarmasını tetikleyen kapı kilit sistemleri bulunuyor.

 

 Kapım Çok Muhakkak, Yine De İyi Bir Kilit Ya Da Barel Sistemi Aramalı mıyım?

Hiçbir kapı üreticisi imal ettiği kapılara oldukça hızlı ve güvenilir, Avrupa menşei kilit sistemi uygulayamıyor.

Çünkü muhakkak kilitler, kapı üretimi yapanlar için oldukça maliyetli olmaktadır. Kaliteli ve sağlam kilit sistemleri, müşterilerimizin özel istekleri üretim yapanlar tarafından tedarik edilebiliyor.

Günümüzde hırsızlar, kilidi açmasalar da göbekleri kırarak, ev ve iş yerlerine girebilmektedir. Bizler bu girişimlerinin önlemlerini istediklerini sonuçsuz bırakmak adına çelik destekli bareller kullanılmasını tavsiye ediyoruz.

Bu bareller sayesinde, göbeğini kırsalar da kilidi çekip alamıyor yani yuvasından çıkaramıyorlar.Sonuç olarak da açmaya çalıştıkları kapıları açamıyorlar.

 

 Bu Kilit Tam Güvenlik Sağlıyor mu?

Yüksek oranda güvenlik sağlamaktadır. Takviyeli barellerimizin olduğu çelik kapılar hırsızlar tarafından açılamıyorlar.

 Yani en azından hırsızların ev kapısından girmeleri engellenmiş oluyor.

 

 Kilit Fiyatı

Takviyeli çelik barellerin güncel ekonomik fiyatları ile ilgili detay bilgi edinmek için 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

Neden Akın Çilingir'i Tercih Etmeliyim?

Çünkü Akın Çilingir, çilingirlik mesleğini profesyonel olarak icra eder. Farklı iş kollarında faaliyet göstermesine karşın çilingirliği ek iş olarak yapan şahıslardan uzak durmanız gerekir. Çilingirlik hizmetini bir profesyonelden almak yerine, daha uygun ücrete hizmet veren birini tercih etmek sizi farkında olmadığınız birtakım masraflara sokacak ve size daha pahalıya patlayacaktır. Kapı açmayı bilmeyen kişiler çoğunlukla kilitleri açmaya çalışırken kapılara zarar vermekte ve hırsızlara karşı sizi korunmasız duruma düşürmektedir. Profesyonel kişilerden hizmet almak istiyorsanız bizi arayın.7/24 Çilingir Servisi Sağlayan Tek Frmayız.Oto Çilingir Servislerimiz Araç Kapılarınıza ve Kilitlerinize Zarar Vermeden Açmaktayız. eta name="google-site-verification" content="wWq945um2Od8IzQ3_mIJ05ZwAdEdBaMRTOoIs3esADA" />

Sık sorulan Sorular

Geçmiş Olsun Tuzaklı Kilit Tavsiye Ediyoruz Zorlanıldığı Zaman Kapının Dışında Kalan Barelin Ucu Kırılmaktadır, Barelin Diğer Kısmı içinde Kaldığından Dolayı Ulaşamazlar Oyüzden Açmaları Çok Zor. Bu Yüzden Kesinlikle Tuzaklı Kilit Tavsiye Ediyoruz ve Tuzaklı Kilitten Sonra Çelik Rozet Montajıda Kapınızı Güvenli Hale Getirmektedir , Çelik Rozet Dediğimiz Parça Anahtar Yuvasını Korumaktadır Bareli Kırması İçin Rozeti Kırması Gerekmektedir. Bu da Yüksek Ses Çıkardığından Dolayı Hırsız İçin Caydırıcı Önlemlerdendir
Evet Kopyalanmayan Anahtarlar Var Keso Marka Tavsiye Ediyoruz Genelde, Anahtarını Heryerde Kopyalatamazsınız.
Çilingir Servisimiz Tam Ekipmanlarıyla Müşterilerime 7/24 Hizmet Sunmaktayız.Maymuncuk Çeşitlerimizle Özel Olan Kapılarınıza ve Kilitlerinize Zarar Vermeden Açmaktayız
Genelde Kullandığımız Markalar Kale Kilit Yuma Kilit ve Keso Marka Kilit Kullanıyoruz.Şuana Kadar Hiçbir Problem Yaşamadık ve Kesinlikle Bu Markaları Tavsiye Ederiz
Evet Kale nın Son Çıkardığı Zırhlı Kilit Var Kırılmaz Maymuncukla Açılmaz Güvenilir Kilit Son Zamanlarda Hırsızlık Olayları Arttı ve Suanda Zırhlı Kilitlerden Takıyoruz Ne Bir Şikayet Nede Bir Sorun Yaşadık Herkeze Tavsiye Edebilirim