Oto Çilingir

7 Gün 24 Saat Oto Çilingir Servisi

Oto Çilingir hizmetine ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızdayız. 7/24 Akın Oto Çilingir hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Otomobil Kapısı Açma

Otomobil anahtarınızın çalındığı, kaybolduğu ya da bozulduğu anlarda profesyonel ekipmanlarımız ve çalışanlarımız ile otomobil kapılarına hiçbir şekilde zarar vermeden, kapıları açıyor ve size teslim ediyoruz.

Kaybolmuş Anahtar Çıkartma

Otomatik ya da klasik oto anahtarlarınızın kaybolması durumunda anahtar çıkarma veya kilit sistemi yenileme hizmetimizle sizlerin yardımına koşuyoruz.

Anahtarınızı kaybettiğinizde ya da yedek bir anahtara ihtiyaç duyduğunuzda Akın Oto Çilingir’i arayabilir ve taleplerinizi dile getirebilirsiniz.

Bizler, en kısa sürede kopyalama işlemlerini tamamlıyor ve yeni oto anahtarınızı sizlere teslim ediyoruz.

Ancak elinizde anahtar örneğinin bulunmadığı yani orijinal anahtara sahip olmadığınız anlarda anahtar çıkarma işleminin biraz daha uzun olduğunu söyleyebiliriz.

Örnek anahtarın sizde mevcut olduğu zamanlarda işlemi dakikalar içerisinde tamamlamamıza rağmen anahtarınızı kaybettiğinizde ya da düşürdüğünüzde yani sizde yedek anahtar bulunmadığında daha detaylı bir çalışma yapıyoruz.

Alanında uzman olan ekibimizle aracınızın modeli ya da markası ne olursa olsun anahtar kopyalama işlemini sorunsuz bir şekilde tamamlıyoruz.

Oto anahtar kopyalama hizmeti almak istediğinizde yıllardır sektörünün en iyilerinden olmayı başaran firmamızı tercih edebilirsiniz.

Bizler, aracınızın markası ya da modeli ne olursa olsun, gerekli olan süreci kısa bir sürede başlatıyor, ardından da anahtar kopyalama işlemini başarıyla gerçekleştiriyoruz.

Oto anahtar kopyalama hizmetimizle ilgili detaylı bilgi alabilmek adına iletişim bilgilerimiz üzerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İmmobilizer Anahtar Kodlama Yedekleme 

Günümüzdeki hemen hemen %90 araçların yedek anahtarını yapmaktayız , anahtar yedekleme kodlama servisi 

Oto Anahtar Kabı Yenileme 

Otomatik Anahtar Kopyalama

Araç Kumandası Yenileme

Araç Kumandası Düğmesi Tamiri  

Anahtarı kaybolmadan önce anahtarının yedeğini almak isteyen tüm müşterilerimiz için oto anahtar yedekleme hizmeti sunuyoruz.

Elinizde anahtar örneğinin bulunduğu durumlarda kopyalama işlemini kısa süre içerisinde gerçekleştiriyoruz.

Sizde anahtar örneğinin bulunmadığı vakalarda ise öncelikle araç içine giriyor, immobilizer sistemlerdeki kodlar sayesinde kopyalama işlemini tamamlayarak, yedek anahtarınızı size teslim ediyoruz. Ancak bu durumda araç ruhsat sahibinin mutlaka yanımızda olması gerekiyor.

İmmobolizer kodlar sayesinde kopyalama sürecini hızlı bir şekilde gerçekleştirdiğimizden sizleri de hiçbir şekilde mağdur etmiyoruz.

Yedek anahtarların ciddi anlamda hayat kurtardığını ve araç sahiplerini rahatlattığını söyleyebiliriz.

Kaybolma, düşürme, anahtar yerini unutma sonrasında endişe yaşamamak adına araç anahtarlarınızı tedbir amacıyla daha önceden kopyalatmanızı öneriyoruz.

Yedek anahtarınızı size kısa süre içerisinde teslim eden firmamız, aynı zamanda uygun fiyatlarıyla da bütçenizi gözetiyor.

Sektördeki gelişen teknoloji ve immobolizer kodlar sayesinde anahtar kopyalama işlemimizi hızlıca tamamlıyoruz.

Yedek anahtar çıkartmak istiyorsanız, unutma, kaybetme vb. durumlara önceden hazırlıklı olmayı diliyorsanız; bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Anahtar Dönüşümü:

Otomatik anahtar, normal anahtar ya da sustalı anahtar dönüştürme/çevirme hizmeti almak için Akın Oto Çilingir’e ulaşabilirsiniz.

Neden Akın Çilingir'i Tercih Etmeliyim?

Çünkü Akın Çilingir, çilingirlik mesleğini profesyonel olarak icra eder. Farklı iş kollarında faaliyet göstermesine karşın çilingirliği ek iş olarak yapan şahıslardan uzak durmanız gerekir. Çilingirlik hizmetini bir profesyonelden almak yerine, daha uygun ücrete hizmet veren birini tercih etmek sizi farkında olmadığınız birtakım masraflara sokacak ve size daha pahalıya patlayacaktır. Kapı açmayı bilmeyen kişiler çoğunlukla kilitleri açmaya çalışırken kapılara zarar vermekte ve hırsızlara karşı sizi korunmasız duruma düşürmektedir. Profesyonel kişilerden hizmet almak istiyorsanız bizi arayın.7/24 Çilingir Servisi Sağlayan Tek Frmayız.Oto Çilingir Servislerimiz Araç Kapılarınıza ve Kilitlerinize Zarar Vermeden Açmaktayız. eta name="google-site-verification" content="wWq945um2Od8IzQ3_mIJ05ZwAdEdBaMRTOoIs3esADA" />

Sık sorulan Sorular

Geçmiş Olsun Tuzaklı Kilit Tavsiye Ediyoruz Zorlanıldığı Zaman Kapının Dışında Kalan Barelin Ucu Kırılmaktadır, Barelin Diğer Kısmı içinde Kaldığından Dolayı Ulaşamazlar Oyüzden Açmaları Çok Zor. Bu Yüzden Kesinlikle Tuzaklı Kilit Tavsiye Ediyoruz ve Tuzaklı Kilitten Sonra Çelik Rozet Montajıda Kapınızı Güvenli Hale Getirmektedir , Çelik Rozet Dediğimiz Parça Anahtar Yuvasını Korumaktadır Bareli Kırması İçin Rozeti Kırması Gerekmektedir. Bu da Yüksek Ses Çıkardığından Dolayı Hırsız İçin Caydırıcı Önlemlerdendir
Evet Kopyalanmayan Anahtarlar Var Keso Marka Tavsiye Ediyoruz Genelde, Anahtarını Heryerde Kopyalatamazsınız.
Çilingir Servisimiz Tam Ekipmanlarıyla Müşterilerime 7/24 Hizmet Sunmaktayız.Maymuncuk Çeşitlerimizle Özel Olan Kapılarınıza ve Kilitlerinize Zarar Vermeden Açmaktayız
Genelde Kullandığımız Markalar Kale Kilit Yuma Kilit ve Keso Marka Kilit Kullanıyoruz.Şuana Kadar Hiçbir Problem Yaşamadık ve Kesinlikle Bu Markaları Tavsiye Ederiz
Evet Kale nın Son Çıkardığı Zırhlı Kilit Var Kırılmaz Maymuncukla Açılmaz Güvenilir Kilit Son Zamanlarda Hırsızlık Olayları Arttı ve Suanda Zırhlı Kilitlerden Takıyoruz Ne Bir Şikayet Nede Bir Sorun Yaşadık Herkeze Tavsiye Edebilirim