Sarıyer Çilingir

Sarıyer Çilingir Servisi

Sarıyer Çilingir Servisi

Sarıyer Çilingir Servisimiz 7 Gün 24 Saat Kesintisiz Güler Yüzlü  Ekibiyle Siz Değerli Müsterilerimize Hizmet Sunmaktadır.Ekibimiz Motorize Servisimizle Hızlı Bir Şekilde Kapınıza Gelmektedir.Sarıyer Çilingir Servisimiz Ev Oto Kasa Açma Hizmeti ve Kilit Değiştirme İşlemleri Yapmaktadır

Sarıyer İlçesinde Bütün Bölgelere Çilingir Servimiz Bulunmaktadır

Ayazağa Çilingir Bahçeköy Merkez Çilingir Bahçeköy Yeni Çilingir Baltalimanı Çilingir Büyükdere Çilingir Cumhuriyet Çilingir Çamlıtepe Çilingir Çayırbaşı Çilingir Darüşşafaka Çilingir Demirci Çilingir Emirgan Çilingir Fatih Sultan Mehmet Çilingir Ferahevler Çilingir Garipçe Çilingir Gümüşdere Çilingir Huzur Çilingir İstinye Çilingir Kazım Karabekir Paşa Çilingir Kemer Çilingir Kısırkaya Çilingir Kireçburnu Çilingir Kocataş Çilingir Kumköy Çilingir Maden Çilingir Maslak Çilingir Merkez Çilingir Pınar Çilingir Poligon Çilingir Pttevleri Çilingir Reşitpaşa Çilingir Rumeli Hisarı Çilingir Rumeli Kavağı Çilingir Rumelifeneri Çilingir Tarabya Çilingir Uskumruköy Çilingir Yeni Çilingir Yeniköy Çilingir Zekeriyaköy Çilingir

 

Sarıyerde Hizmetlerimiz
 
 •  7-24 Çilingir Servis 
 •  Çelik Kapı Açma
 •  Tahta Kapı Açma
 •  Demir Kapı Açma
 •  Oda Kapısı Açma
 •  Oto Çilingir
 •  Çelik Kasa Açma
 •  Para Kasası Açma
 •  Tuzaklı Kilit Satışı ve Montajı
 •  Hırsızın Açamadığı Kilitlerin Satışı ve Montajı
 •  Elektrikli Kilit Satışı ve Montajı
 •  Engelset Satışı ve Montajı
 •  Ev+Oto+Kasa Kilit Tamiri
 •  Para Kasası Satışı ve Montajı

Hırsızların Zorlandığı, En Sağlam Kapı Kilidi Hangisi?

Hırsızlık vakalarının her geçen gün daha çok arması ve yaygınlaşması, insanların kapı kilidi sistemlerini daha sağlam ve güvenilir hale getirme zorunluluğuna itmiştir. Bu konuda da en büyük sorumluluk biz çilingir firmalarına düşmüştür. Peki en sağlam ve güvenilir kapı kilidi sistemi hangisi?

Alanında uzman ve yılları aşkın  tecrübeye sahip olan bir çilingir firması olarak belirtmek isteriz ki hırsızlık girişimlerinde zorlama ve açılma teşebbüslerine karşı size önereceğimiz kilit ve göbek sistemlerinin dayanıklılığı, bizzat çalışanlarımız ve müşterilerimizin tecrübesiyle de kendini kanıtlayarak ortaya koymuştur. Güvenli ve sağlam kilit sistemi ile ilgili kafanızda belirebilecek tüm soruları bu yazımızda sizler için cevaplandırmaya çalışacağız.

Hiçbir Şekilde Açılmayan Kapı ya da Kilit Sistemi Piyasada Mevcut mu?

Şunu belirtmeliyiz ki hiçbir şekilde açılamayacak özelliğe sahip olan kapı ya da kilit sistemi hiçbir yerde mevcut değildir. Bununla birlikte hırsızın işini zorlaştıran ve kilidi açmasını güçleştiren birtakım gelişmiş sistemlerin varlığından söz etmemiz gayet tabi mümkündür.

Kapım Çok Sağlam Olsa da İyi Bir Kilit Sistemi Gerektirir?

Bu nokta da şunu ifade etmek istiyoruz ki çok ender birkaç kapı markası dışında hiçbir kapı üreticisi, tamamen güvenilir Avrupa menşei kilit sistemi takmaz. Bunun nedeni ise kilit mekanizmasının kapı üreticileri için ekstra bir maliyete neden olmasıdır. Üst düzey bir kilit sistemi istiyorsanız sizin artı bir bedel karşılığı bunu talep etmeniz gerekiyor. Özellikle son zamanlardan kapıyı kıramayan hırsızlar göbeği kırarak içeri girmeyi başarıyor. Ancak buna önlem olarak da kilit üreticileri, çelik takviyesine sahip barel ortaya koydular ve bu sayede hırsız göbeği kırmayı başarmış olsa dahi yuvasından çıkaramadığı için kapıyı açması da mümkün olmuyor.

Peki bu kilitlerin güvenirliği tam mı?

Çelik kapı üzerinde  takviyeli barel kilit mevcut ise hırsızın eve girmesi hiçbir şekilde mümkün değildir. Ancak kapının ahşap olması halinde kapıyı kırmak her zaman mümkün olduğundan dolayı tam anlamıyla bir güvenlikten bahsetmemiz de mümkün değil.

Çelik takviyeli barel kilitlerin fiyatı nedir?

Sitemizde yer alan telefon numaralarımız üzerinden bize dilediğiniz her gün ve her an ulaşım sağlayarak fiyat konusunda bilgi alabilirsiniz.

İLETİŞİM:
 
0532-430-57-61