Gayrettepe Çilingir

Gayrettepe Çilingir

Gayrettepe Çilingir Servisimiz Güvenlik sebebiyle geçmişten bu yana insanlığın her zaman ihtiyaç duyduğu çilingirlik, geçmişte demircilik ustalığıma dayanan bir meslek olma özelliğine sahipti. Dolayısıyla ilkel anlamda çilingirlik mesleği, genel anlamda el emeğine dayanırdı. Zamanın ilerlemesine bağlı olarak gelişen teknolojiden bu sektör de nasibini almış ve el emeği ortadan kalkarak malzemeler fabrikalardan hazır olarak temin edilmeye başlanmıştır. Ancak tüm bunlara rağmen çilingirin temel ince işçilikleri, kapı ve kasa açma, kapı ve oto kapı anahtar kopyalama gibi işler, çilingirin el becerisine dayanmaktadır.

Siz müşterilerimiz için her daim hizmete açık olduğumuz Gayrettepe Çilingir Anahtarcı firmamızı ne zaman ihtiyaç duyarsanız 7/24 arayabilir ve en kısa sürede yardım alabilirsiniz. Sizlerin memnuniyetini her şeyin üstünde tutan çilingir firmamız, güvenliğiniz ve diğer çilingir ihtiyaçlarınız için gece ya da gündüz fark etmeksizin günün her saati yardımınıza koşmaya hazır.

İşini büyük bir özveri ve titizlikle yerine getiren bir Gayrettepe Çilingir firması olarak bu anlamda sunmuş olduğumuz hizmetlerin bazılarını sizlerle paylaşmak istiyoruz.

1) Her türlü ev, iş yeri ve otomobil kapı kilidi yenileme ve anahtar kopyalama

2) Açmakta güçlük çektiğiniz kapı kilitlerinin bakım ve onarımını sağlamak

3) Hırsızlık teşebbüsünün söz konusu olup zorlanan kapılara yeni kilit sistemi, onarımı ve kilit yenileme 

4) Herhangi bir nedenle anahtarınızı kaybetmeniz ya da içerde unutmanız halinde evinize girememeniz durumunda kapıyı açmak ve kilit sisteminin onarımını ya da yenileme sağlamak

5) Güvenlik sorunu olan bölgelerde yaşayan müşterilerimiz için ekstra güvenlik sağlamak; bu anlamda sürgülü emniyet kilidi gibi güçlendirmeler sağlamak ya da kilit sisteminin yenilenmesini sağlamak.

6) Otomobilinizin anahtarını aracın içerisinde unutmanız halinde çipli veya diğer kilit sistemleri için kapı açma ya da anahtar çoğaltma

7) Evinizde ya da iş yerinizde yer alan kasa kilitlerinin yenilemelerini yapma ya da anahtar çoğaltma

Bu ve çilingir alanında ihtiyaç duyduğunuz diğer tüm işler için sitemizde yer alan telefon numaralarımız üzerinden bizlere ulaşabilir ve anında hizmet alabilirsiniz. Gayrettepe Çilingir Firmamız olarak siz değerli müşterilerimizde bırakacağımız memnuniyet, bizim için en büyük gurur ve mutluluk kaynağı olacaktır.