Çeliktepe Çilingir

Çeliktepe Çilingir 0532 430 5761

Çeliktepe Çilingir

Çeliktepe Çilingir Anahtarcılık Servisimiz Istanbul Kagithanede bulunan Çeliktepe Semtinin her yerine en geç 10-15 dakika içerisinde çilingirlik hizmeti sunuyoruz. Motorlu servis elemanlarimiz yogun trafik olan saatlerde bile sizlere en kisa zamanda hizmet vermektedir. Çilingirlik profesyonel bir meslektir, çeliktepe semtinde ister hafta içi ister hafta sonu istediginiz her saatte akin çilingiri çekinmeden arayabilirsiniz.Çeliktepe Çilingir Olarak Kilit Değişimlerinizi en uygun ve en hızlı bir şekilde güvenilir hizmet sağlıyoruz

Anahtarlarinizi kaybettiginizde, kapiyi çekip anahtarlarinizi evinizde unuttugunuzda komsunuzun balkonundan, penceresinden evinize geçmeye çalisarak hayatinizi riske atmayin! Akin Çilingiri arayin, en geç yarim saat içerisinde servis elemanlarimiz kapinizda olsun. Kapilarinizin kilitlerini kapiya zarar vermeden açip, kilitlerinizi degistirerek sizi sikintidan kurtarsin.

Sabahin altisinda uyanip, Istanbulun bir ucundan öbür ucuna yolculuk edip isyerinize vardiginizda, anahtarlariniz cebinizde yok mu? Durun hemen panik yapmayin. Akin çilingiri arayin sizi en kisa zamanda çok sevdiginiz ofisinize kavusturalim.

Hirsizlar kapinizi zorladi, kilitlerinize zarar mi verdi? Kilidinizin artik sizin güvenliginiz saglamadigini mi düsünüyorsunuz? Hangi saat olursa olsun akin çilingiri arayin, kapinizi bir kale kadar güvenli hale getirelim ve huzur içinde uyuyun.

Otomobilinizin anahtarini kaybettiyseniz, ya da içinde unutup yanlislikla kapilarini kilitlediyseniz akin çilingiri arayin. Çok sevdiginiz arabaniza en küçük bir zarar vermeden kapisini açalim.

Eger paralarinizi ayakkabi kutularinda saklamiyorsaniz, bir gün kasanizin anahtarini kaybedebilir veya sifresini unutabilirsiniz. Akin çilingiri arayin sizi alin teri ile kazandiginiz paralariniza kavusturalim.

Akin çilingir 7 gün 24 saat motorlu servis elemanlari ile Istanbulun bütün semtlerine en geç yarim saat içerisinde çilingirlik hizmeti verir.

Akin Çilingir :

Hemen arayin: 05324305761

Çeliktepe Çilingir bölgesinde verdigimiz çilingirlik hizmetleri

 • Kapi Açma
 • Elektrikli Kilit Takma
 • Asma Kilit Çilingirligi
 • Para Kasasi Açma
 • Kilit Degistirme
 • Emniyet Kilidi Montaji
 • Oto Kapisi Açma
 • Oto Çilingirligi
 • Kapi Hidroligi Montaji
 • Oto Anahtar Kopyalama
 • Immobilizer Anahtar Kopyalama
 • Kasa Çilingirligi
 • Güvenlik Kilidi Takma
 • Göbek Degistirme
 • Barel Montaji
 • Topuzlu Kilit Montaji ve Tamiri
 • Kasa Kilit Tamiri
 • Tuzakli Kilit Montaji
 • Kapi Hidroligi Montaji ve Tamiri

Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte artan ileri güvenlik ihtiyaçları tahmin edilemeyecek bir seviyeye gelmiştir. İleri teknoloji ile birlikte güvenli kilit sistemleri hayatımızda var olmuştur. Kimi zaman çilingirlerin işini zorlaştıran sistemler olsa da beraberin daha yeni iş imkânlarına da olanak sağlamıştır. Teknoloji ile birlikte hareket etmeyen eski düzen anahtar kopyalama hizmeti veren, sadece eski dönem kilit sistemlerini anlayan çilingirlerin birçoğu piyasada faaliyetlerini sürdüremeyip işlerini yapmamaya başlamıştır. Teknoloji ile birlikte her geçen gün daha farklı kilit sistemleri tasarlanıp üretilmeye devam etmektedir. Anahtarsız kapıların açılması, elektronik kart sistemleri ile kapıların otomatik açılması, parmak izi ya da göz tarayıcı sistemlerinin hayatımızda olması eski düzen kilit sistemlerini geride bırakmıştır. Her geçen gün güvenlik sistemlerine ait tedbirleri arttırmayı hedefleyen aileler bu tür kilit sistemlerini daha çok tercih etmeye başlamıştır.

Günümüzde çilingir faaliyetleri ev ve işyerlerinin kapıları için değil daha geniş yelpazede çalışmaya başlamıştır. Gerek otomobil gerek otomatik kapı sistemleri konusunda bilgi sahibi olan çilingirler son dönemlerde daha çok tercih edilmektedir. İyi bir çilingir immobilizer sisteme sahip bir aracın dahi kapılarını açabilecek yetkinliğe sahip olmalıdır. Aksi halde zamanla teknolojinin gerisinde kalması sebebiyle faaliyetlerinde gerilemeye başlar.

Kalabalık şehirler her imkânın mevcut olduğu fakat can ve mal güvenliğinin tehlikede olduğu yerlerdir. Örneğin; İstanbul her sektörden faaliyet gösteren meslek gruplarının var olmasına karşı güvenli bir şehir olmaktan çıkmıştır. İnsanların evlerinde gönül rahatlığı ile oturamadığı bu şehirde her an bir hırsızın evinize ya da aracınıza müdahale etmesi an meselesidir. Kapınıza ilan yapıştırmak için gelen görevliden bile şüpheleneceğiniz bir zamandayız. Bu yüzden anahtarınız içerde kaldı ya da kapıyı kitlediniz ve anahtarı kaybettiyseniz başvuracağınız çilingirlerin alanında uzman ve belli yetkinliğe sahip olduğundan emin olmalısınız.

Çeliktepe Akın Çilingir, 1998 yılından bu yana hizmet veren İstanbul Çilingirler ve Anahtarcılar Odası’na kayıtlı alanında uzman çilingir firmasıdır. İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine hizmet veren firma mağduriyetinizin daha uzun sürmemesi adına motorlu servis imkânları da sunmaktadır.