Telsizler Mahallesi Çilingir

 Telsizler Mahallesi Çilingir

Istanbul'un Kagitane Ilçesinde bulunan Telsizler Mahallesinin her yerine en geç 20 dakika içerisinde çilingirlik hizmeti veriyoruz. Istanbul trafiginden kaynaklanan gecikmeleri motorlu servis elemanlari sayesinde asan akin çilingiri, 7 gün 24 saat arayabilirsiniz. 

Akın çilingir servisi siz değerli müşterilerine büyük bir titizlik ve profesyonellikle 7 gün 24 saat ev, işyeri ve otomobilleriniz için kilit açma ve yenileme hizmeti sunar. Alanında büyük bir tecrübe edinmiş ve profesyonel olan servis elemanlarımız kapılarınıza en ufak bir zarar dahi vermeden sizi ekstra masraf içerisine sokmadan kilit açma işlemini gerçekleştirir. Anahtarınızı kaybetmeniz, evinizin içerisinde unutmanız ya da sebep her ne olursa oksun evinize girememeniz halinde, İstanbul'un hangi semtinde olursanız olun bizi arayın ve hemen yanınıza gelerek sorunu minimum sure zarfında halledelim.

Çilingir İşi Tecrübe ve Güven İster

Hırsızlık faaliyetlerinin özellikle İstanbul gibi bir şehirde çok yaygın olduğu günümüzde, evlerimizin kapısına kilit üstüne kilit vurmak bir mecburiyet haline geldi. Evinizin anahtarını kaydettiğinizde, sertifikalı çilingir belgeleri ile çalışmakta olan ekibimize güvenerek, kapı kilidinizi herhangi bir tereddüt yaşamadan açtırabilir, ya da sıfır ambalajı ile gözünüzün önünde açacağımız yeni kilit sistemimiz ile kapı kilitlerinizi değiştirebilirsiniz.

Oto Çilingir Hizmeti

Otomobilinizin anahtarını kaybettiniz ya da kilidiniz bozuldu mu? Bunun için bir oto çilingire ihtiyaç duyarsanız, bu alanda da en iyi şekilde hizmet sunan firmamızı arayın ve hemen profesyonel ekibimizi göndererek size yardımcı olalım. Oto çilingir hizmetimiz, aracınıza en ufak bir zarar dahi getirmeden büyük bir titizlik ve özveri içerisinde gerçekleştirilir. Şayet otomobilinizin anahtarı  içeride kaldıysa aracınızın camını kırmayın. Derhal bizimle iletişime geçin size en uygun çözüm yolunu aracınızı hiçbir zarara uğratmadan yerine getirelim. Şayet aracınızın yedek anahtarı ise firmamız olarak, sizin için son sistem cihazlar ile anahtarınızı kodlayarak size yardımcı olabiliriz.

Telsizler Mahallesi Çilingir

Niçin Akın Çilingir 1998 yılından bu yana olan geçmişi ile yılların kazandırmış olduğu tecrübe, güler yüzlü hizmet anlayışı, kaliteli malzeme ve hizmet anlayışı söz konusu ise çilingir sektöründe İstanbul içerisinde tercih edebileceğiniz en iyi firma, Akın çilingir olarak bu anlamda ilk sıradadır.  Bu sektörde en iyi şekilde hizmet sunan, teknolojik gelişmeleri günü gününe takibe alan Telsizler Mahallesi Çilingir her marka kilit ve anahtar sistemlerinin; tamir, satış, çoğaltma ve yedekleme hizmetini gerçekleştiren nadir firmalar arasında yer almaktadır. Sitemizde yer alan telefon numaralarımızdan bize dilediğiniz her gün ve her an ulaşabilir ve en hızlı şekilde destek alabilirsiniz.

Akin çilingir 7 gün 24 saat motorlu servis elemanlari ile Istanbulun bütün semtlerine en geç yarim saat içerisinde çilingirlik hizmeti verir.

Akin Çilingir :

Hemen arayin: 05324305761

Telsizler Mahallesi Çilingir bölgesinde verdigimiz çilingirlik hizmetleri:

 • Kapi Açma
 • Anahtar Kopyalama
 • Kilit Degistirme
 • Elektronik Kilit Montaji
 • Elektronik Kilit Tamiri
 • Kapi Hidroligi Montaji
 • Kapi Hidroligi Ayari
 • Sifreli Geçis Sistemleri Montaj ve Tamiri
 • Çelik Kasa Çilingirligi
 • Emniyet Kilidi Montaji
 • Oto Kapisi Açma
 • Oto Anahtar Kopyalama
 • Immobilizer Anahtar Kopyalama
 • Kasa Çilingirligi
 • Göbek Degistirmea
 • Barel Montaji
 • Topuzlu Kilit Montaji ve Tamiri
 • Tuzakli Kilit Montaji
 • Kapi Hidroligi Montaji ve Tamiri
 • Emniyet Kelepçesi Montaji
 • Mul-T-Lock Kilit Montaji ve Tamiri
 • Eski Tip Kasa Açma ve Tamiri

Hırsızlara Karşı Hangi Önlemleri Alabilirsiniz?

Yaz aylarına az bir süre kala çoğumuz, güzel havaların tadını çıkarmak için dışarı çıkıyoruz, ancak bu dönemlerde maalesef ki hırsızlar da evlerimizi boş bulup, hırsızlık yapmak için fırsat kolluyor.

Ne yaparsanız yapın, hırsızlara kilit dayanmaz; ama hırsızların işini bir hayli zorlaştırabilirsiniz. Böylelikle hırsızların uzun bir süre kapınızla uğraşmak ve risk almak yerine hırsızlık girişiminden caymasını sağlayabilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere hırsızları nasıl caydırabileceğinizi anlatmaya çalışacağız. Hemen hemen hepimizin evlerinde bulunan çelik kapıları nasıl güçlendirebileceğimize değineceğiz.

Kapı Barelinde Daha Güvenlisi Hangisidir?

Bir kapının en zayıf noktası yani hırsızların işini kolaylaştıran kısmı bareli yani kilit göbeğidir.

Hırsızlar, boru bir anahtar yardımıyla bareli aşağı yukarı çekerek kırabilir ya da kendi barellerini veya bir tornavidayı kullanarak, kapılarınızı kolaylıkla açabilir.

Barellerin kırılmasını önlemek için imal edilen tuzaklı bareller, bareller zorlandığında göbeğin ön kısmından koparlar

Tuzaklı barellerin bir diğer avantajı ise kendi anahtarınızla kapınızı açabilmenizi sağlamasıdır. Yani bir hırsızlık girişimi başarısızlıkla sonuçlandığında barelin ön kısmı kopmuşsa çilingir çağırmadan anahtarınızla kilidi açabilirsiniz.

Tuzaklı alarmlı bareller ise kafa kırıldığı anda çalmaya başlarlar. Yani komşularınız, evinizin kapısına alarm sesiyle birlikte gelir ve gelmeden önce de muhtemelen polise haber verirler.

Hırsızın kırma yöntemi yerine maymuncuk kullanmayı tercih ettiği durumlarda ise tuzaklı bareller işe yaramazlar.

Çok eski olmayan kapılarda genelde iki adet barel bulunur. Bunlardan biri üstte yer alır. Bizler, üstte yer alan bareller için tuzaklı bareller kullanıyoruz lakin bunlar tek başına yeterli olmuyorlar. Yani alttaki diğer barelin de kırılmaya dirençli ve çelik takviyeli olması gerekiyor.

Ancak çelik takviyeli barel kullanımı da hırsızlık girişimlerinin başarısızlıkla sonuçlanması için bazen yeterli olmayabiliyor. Aynı zamanda çelik barellerin maymuncukla ya da özel bir anahtarla gerçekleştirilen hırsızlık girişimlerine ve seri darbelere karşı da kendi kendilerini bloke edebilmeleri gerekiyor.

Hırsızlık girişimlerini engelleme yöntemleri yukarıdakilerle sınırlı değil. Oldukça basit ancak bir o kadar da etkili olan koruyucu önlemlere zırh ya da muhafaza olarak isimlendirilen ‘Çelik Silindir Rozeti’ kullanımını örnek olarak gösterebiliriz. Çelik silindir rozeti, bareli koruyan bir parça olarak, hırsızlık girişimlerinin sonuçsuz kalmasını sağlamada yüksek başarı gösteriyor.