Zincirlikuyu Çilingir

Zincirlikuyu Çilingir

Zincirlikuyu bölgesinde haftanin yedi günü 24 saat çilingirlik hizmeti almak için akin çilingiri arayabilirsiniz. Unutmayin, çilingirlik profesyonel bir meslektir ve isin ehlinden alinmalidir. Profesyonel çilingirlik hizmeti için akin çilingiri arayin. 

Anahtarlarinizi kaybettiginizde, kapiyi çekip anahtarlarinizi unuttugunuzda komsunuzun balkonundan, penceresinden evinize geçmeye çalisarak hayatinizi riske atmayin! Akin Çilingiri arayin, en geç yarim saat içerisinde servis elemanlarimiz kapinizda olsun. Kapilarinizin kilitlerini kapiya zarar vermeden açip, kilitlerinizi degistirerek sizi sikintidan kurtarsin.

Sabahin altisinda uyanip, Istanbulun bir ucundan öbür ucuna yolculuk edip isyerinize vardiginizda, anahtarlariniz cebinizde yok mu? Durun hemen panik yapmayin. Akin çilingiri arayin sizi en kisa zamanda çok sevdiginiz ofisinize kavusturalim.

Hirsizlar kapinizi zorladi, kilitlerinize zarar mi verdi? Kilidinizin artik sizin güvenliginiz saglamadigini mi düsünüyorsunuz? Hangi saat olursa olsun akin çilingiri arayin, kapinizi bir kale kadar güvenli hale getirelim ve huzur içinde uyuyun.

Çilingirlik meslegi profesyonel bir meslektir. Çilingirligi ek is olarak yapan, isin ehli olmayan kisiler sizlerin güvenligini riske atar ve sizi ekstra masrafa sokar. 

Otomobilinizin anahtarini kaybettiyseniz, ya da içinde unutup yanlislikla kapilarini kilitlediyseniz akin çilingiri arayin. Çok sevdiginiz arabaniza en küçük bir zarar vermeden kapisini açalim.

Eger paralarinizi ayakkabi kutularinda saklamiyorsaniz, bir gün kasanizin anahtarini kaybedebilir veya sifresini unutabilirsiniz. Akin çilingiri arayin sizi alin teri ile kazandiginiz paralariniza kavusturalim.

Çilingirlik bizim isimiz. Mesleki yeterliligi olmayan çilingirligi ek is olarak yapan kisileri evinize isyerinize davet ederek riske girmeyin. Güvenlik sizin için önemliyse akin çilingiri arayin. 

Motorlu servis elemanlarimiz trafigin yogun oldugu saatlerde bile siz degerli müsterilerimize en geç 20 dk içerisinde çilingirlik hizmeti verir. Ayrica otomobil anahtarlarinizin kopyalama islemlerini ve immobilizer anahtar çogaltma islemlerinizi akin çilingire yapabilirsiniz.

Akin çilingir 7 gün 24 saat motorlu servis elemanlari ile Istanbulun bütün semtlerine en geç yarim saat içerisinde çilingirlik hizmeti verir.

Akin Çilingir :

Hemen arayin: 05324305761

Zincirlikuyu Çilingir bölgesinde verdigimiz çilingirlik hizmetleri:

 • Kapi Açma
 • Anahtar Kopyalama
 • Kilit Degistirme
 • Elektronik Kilit Montaji
 • Elektronik Kilit Tamiri
 • Kapi Hidroligi Montaji
 • Kapi Hidroligi Ayari
 • Sifreli Geçis Sistemleri Montaj ve Tamiri
 • Çelik Kasa Çilingirligi
 • Emniyet Kilidi Montaji
 • Oto Kapisi Açma
 • Oto Anahtar Kopyalama
 • Immobilizer Anahtar Kopyalama
 • Kasa Çilingirligi
 • Göbek Degistirmea
 • Barel Montaji
 • Topuzlu Kilit Montaji ve Tamiri
 • Tuzakli Kilit Montaji
 • Kapi Hidroligi Montaji ve Tamiri
 • Emniyet Kelepçesi Montaji
 • Mul-T-Lock Kilit Montaji ve Tamiri
 • Eski Tip Kasa Açma ve Tamiri

İnsanların güvenirliği, varoluşumuzdan bu hana en temel ihtiyacımızdır ve insanların güvende olmalarını amaç edinen bir meslek olan çilingirlik de neredeyse insanlık kadar eskidir. Anahtar açma esasına dayanan bu meslek, eskiden daha basit yöntemlere dayanırken, günümüzde daha modern yöntemlerle yüksek teknoloji gerektiren araçlarla da icra edilmektedir. İnsanların, güvenlik sebebiyle tüm zamanlar için ihtiyaç duyduğu bu sektörde günümüze kadar her daim büyük bir rekabet alanı doğmuş ve bu da yüksek teknoloji özelliğine sahip kilit sistemlerinin ortaya çıkmasına vesile olmuştur. Buna bağlı olarak her ne kadar çilingircilerin işi daha güç bir hale gelse de bu şekilde yeni iş sahaları ortaya çıkmaktadır.

Günümüz rekabet alanında yeni teknolojilere ayak uyduramamış ve çağın gerisinde kalmış olan, yeni teknoloji sistemlerini uygulamayan ve bu işi yalnızca kilit tamiri, anahtar kopyalama gibi basit işlerle sınırlandıran çilingir firmaları yok olmaya mahkûm duruma gelmişlerdir. Buna bağlı olarak da piyasada kalmayı başarmış olan kaliteli ve güvenilir firmalar ise bu işi son teknolojiye uygun olarak gerçekleştiren, yenilikçi ve işini hakkıyla yerine getiren çilingir firmalarıdır.

Dünyamızda, her alanda gelişerek ilerleyen yüksek teknoloji, günümüzde çilingir alanında da kendini tüm donanımıyla ortaya koymuş durumdadır. Bu anlamda, eski klasik kilitlerin yerini artık retinaları, parmak izlerini okuyan, bunun yanı sıra da elektronik karları okuyarak açılan kilit sistemleri alıştır. Ve bu yeni teknoloji sistemler her geçen gün yaygınlaşmaya devam etmektedir. Tüm bu nedenlerden dolayı da çilingirlerin kendilerini yenilemeleri ve gelişen teknolojileri yakinen takip etmeleri gerekmektedir.

Çilingir sektöründe iyi yer edinmiş olan firmalar, faaliyetlerini yalnızca ev ve iş yerlerinin kilitleri ile sınırlandırmamakta, aynı zamanda otomobil anahtar ve kilit sistemlerine yönelik de hizmet sunmaktadırlar.


Her yerden insan toplayan ve çok büyük bir nüfus potansiyeline sahip olan İstanbul, bu özelliğinden dolayı insanların özel yaşam alanlarında kendilerini güvende hissedemedikleri bir şehir olma özelliğine sahip durumda. Bu anlamda kendini güvende hissetmenin en önemli noktalarından biri de kapı kilitlerinin sağlam ve güvenli olmasından geçmekte. Bu nedenle de anahtar ve kilit sistemleriniz için tercih edeceğiniz çilingir firması da bu alanda kendini kanıtlamış, tecrübeli bir geçmişe dayalı olmalıdır.

Zincirlikuyu Çilingir olarak 1998 yılından bu yana köklü geçmişimiz ile siz değerli müşterilerimize sunacağımız her hizmet, tecrübeli personellerimiz ile emin ellerde gerçekleşmektedir. Zincirlikuyu Çilingir'e 7/24 her an ulaşabilir, İstanbul’un tüm semtleri için her türlü çilingir hizmetimizden faydalanabilirsiniz.