Bebek Çilingir

Bebek Çilingir

Bebek Çilingir ve Anahtarcınız

Bebek'te kapıda mı kaldınız ? Bir telefon kadar yakınınızda olan AKIN ÇİLİNGİR servisimiz kapınıza zarar vermeden açmaktadır. 7 gün 24 saat AKIN ÇİLİNGİR servisimizi arayabilirsiniz.Sadece kapı açma işlemi için değil aynı zamanda istediğiniz saatlerde kilitlerinizin değişimini sağlıyoruz.Aracımızda tüm marka ve model kilitler mevcuttur.Bizim tavsiye ettiğimiz kilitler hırsıza karşı güvenlikli ve korunaklı yeni nesil tuzaklı kilitlerdir aynı zamanda kapılarınızı güçlendirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz tüm kapılara uyum sağlayan yeni sistem çelik rozet montajımızda vardır.Çelik rozet ne işe yarar ? Yeni nesil çelik rozet kapı kilidinizin kırılmasını önler... Daha detaylı bilgi için AKIN ÇİLİNGİR servisimizi arayabilirsiniz 

7 Gün 24 Saat Bebek Bölgesinde Çilingir Hizmeti Sunmaktayız.Kale Kilit Montajı Oto Çilingir Hizmeti Çelik Kasa Açma Tamiratını ve Anahtar Değişikliğide Yapmaktayız.Servislerimiz 20 dk da Kapınızda Gelmektedir .

Hırsızlık olayları özellikle yaz aylarında daha çok yaşanmaktadır. Yaz aylarında tatil maksadıyla evlerinden ayrılan aileler geri dönüşte kötü sürprizlerle karşılaşması an meselesidir. Gönül rahatlığı ile evini terk edip tatilini yapan ailelerin sayısı oldukça azdır.

Hırsız her halükarda kapıyı açıp evlere girer diye düşünen birçok aile de güvenlik önlemlerinin gereksiz olduğu düşüncesindedir. Oysaki amaç hırsızın kapıyı açmasını güçleştirmektir. Hırsızlar ne kadar donanıma sahip olsalar da günümüz şartlarında açmak için çok daha zaman harcamasını gerektiren güvenli kilit sistemleri mevcuttur. Bu kilit sistemlerinin olduğu kapılar kolay kolay açılmaz. Profesyonel malzemeler olduğu sürece kısa sürede açılabilir. Hırsız bir müddet uğraştığı kapıyı eğer açamazsa uğraşmaktan vazgeçer. Hırsızı caydıracak güvenlik önlemleri genellikle kapı kilit sistemleri ile sağlanmaktadır.

Birçok hırsız bir eylemde bulunurken kapının göbek kısmını yani barelini zorlar. Göbeğini yerinden oynatan hırsız birkaç hareket ile göbeği çıkarıp rahatlıkla kapıyı açabilir. Son dönemlerde bu yönteme çözüm olarak tuzaklı bareller çıkmıştır. Bu bareller biraz zorlandıktan sonra göbek kısmından kopar. Kopan barelin ön kısmı olduğu için göbek kapı açacak şekilde çıkmaz. Bu da hırsızlığın başlamadan bitmesi demektir. Tuzaklı barellerin bir kısmı da alarm sistemine sahiptir. Bareli sökmeye çalışan hırsız girişim sırasında alarm devreye girerek ötmeye başlar. Bu da caydırıcılık noktasında oldukça avantajlı kapı güvenlik sistemidir.

Hırsız kapı açma yöntemlerinde maymuncuk kullanıyorsa üstteki barel devre dışı olacaktır. Eğer ki kapılarınız yeni modellerden ise iki iki bareli vardır. Bu barellerin biri devre dışı olsa bile diğerini çelik takviyeli kilit sistemine sahipse güvenliğiniz yine sağlanmış olur.

Çelik takviyeli kapılar özel yapılmış anahtarlar ile de kendini bloke ederek açılabilir. Bu gibi durumlar ile karşılaşmamak isterseniz eğer “Çelik silindir rozeti, zırh ya da muhafaza” adı verilen parçalar kullanılarak güvenliğiniz en üst seviyeye çıkartılabilir. Teknolojinin ilerlemesi ile kapı girişlerinden hırsızlık yapmak artık eskisi kadar kolay değildir. Geliştirilen güvenli kilit sistemleri sayesinde kapınızı gönül rahatlığı ile kitleyip tatilinize gidebilirsiniz.

Bebek Çilingir, 1998 yılından bu yana hizmet veren İstanbul Çilingirler ve Anahtarcılar Odası’na kayıtlı alanında uzman çilingir firmasıdır. İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine hizmet veren Bebek Çilingir mağduriyetinizin daha uzun sürmemesi adına motorlu servis imkânları da sunmaktadır.

Neden Akın Çilingir'i Tercih Etmeliyim?

Çünkü Akın Çilingir, çilingirlik işini profesyonel olarak yapmaktadır. Çeşitli alanlarda faaliyet vermesine karşın çilingirlik işini ek iş olarak yapan kişilerden uzak durulması gerekmektedir. Çilingirlik hizmetini bir profesyonelden almak yerine, daha uygun ücrete hizmet veren birilerinden almak sizleri fark etmeden gereksiz masraf vermektedir. Sonrasında sizlere zora sokacaktır. Profesyonel olmayan kişiler genellikle kilitleri açmaya çalışırken kapılarınıza zarar verecektir ve hırsızlara karşı sizi korunmasız duruma düşürecektir. Profesyonel personellerimizden hizmet almak için bizleri arayabilirsiniz. Oto Çilingir Servisimiz Araç Kapısına ve kilidine hasar vermeden açılmaktadır