Gülbağ Çilingir

Gülbağ Çilingir
                             
 7/24 Gülbağ Çilingir Servisi 
    
 0532 430 57 61
 
 
Gülbağ Çilingir Anahtarlarınızı kaybettiğinizde, kapıyı çekip anahtarlarınızı evinizde unuttuğunuzda komşunuzun balkonundan, penceresinden evinize geçmeye çalışarak hayatınızı riske atmayın! Akın Çilingiri arayın, en geç yarım saat içerisinde servis elemanlarımız kapınızda olsun. Kapılarınızın kilitlerini kapıya zarar vermeden açıp, kilitlerinizi değiştirerek sizi sıkıntıdan kurtarsın.
 
Gülbağ çilingir sadece kapı açma işleri değil aynı zamanda kapı kilitlerinizi ve barellerinizin değişimini sağlamaktadır 15 dk'da kapınıza gelip tüm kilit marka ve modellerini yanımızda getirip siz değerli müsterilerimize sunmaktayız tavsiye ettiğimiz kilitler hırsıza karşı korumalı olan modelleridir.kapınıza aynı zamanda güçlendirmek için hırsıza karşı çelik rozet montajıda sağlamaktayız , kapınız eski yada yeni tahta yada çelik tüm kapıları hırsıza karşı güçlendirebiliyoruz
 
Yıllardır Gülbağ bölgesine hizmet veren akın çilingir siz değerli müşterilerimizin kapı ve kilitlerle ilgili bütün sorunlarına profesyonel çözümler sunmaktadır. 
 
Sabahın altısında uyanıp, İstanbulun bir ucundan öbür ucuna yolculuk edip işyerinize vardığınızda, anahtarlarınız cebinizde yok mu? Durun hemen panik yapmayın. Akın çilingiri arayın sizi en kısa zamanda çok sevdiğiniz ofisinize kavuşturalım.
 
Hırsızlar kapınızı zorladı, kilitlerinize zarar mı verdi? Kilidinizin artık sizin güvenliğiniz sağlamadığını mı düşünüyorsunuz? Hangi saat olursa olsun akın çilingiri arayın, kapınızı bir kale kadar güvenli hale getirelim ve huzur içinde uyuyun.
 
Otomobilinizin anahtarını kaybettiyseniz, ya da içinde unutup yanlışlıkla kapılarını kilitlediyseniz akın çilingiri arayın. Çok sevdiğiniz arabanıza en küçük bir zarar vermeden kapısını açalım.
 
Eğer paralarınızı ayakkabı kutularında saklamıyorsanız, bir gün kasanızın anahtarını kaybedebilir veya şifresini unutabilirsiniz. Akın çilingiri arayın sizi alın teri ile kazandığınız paralarınıza kavuşturalım.
 
Akın çilingir 7 gün 24 saat motorlu servis elemanları ile en geç yarım saat içerisinde çilingirlik hizmeti verir.
 
Akın Çilingir :
 
Hemen arayın: 05324305761
 
Gülbağ Çilingir bölgesinde verdiğimiz çilingirlik hizmetleri
 
Gülbağ Kapı Açma
Gülbağ Kilit Değiştirme
Gülbağ Emniyet Kilidi Montajı
Gülbağ Oto Kapısı Açma
Gülbağ Oto Anahtar Kopyalama
Gülbağ Immobilizer Anahtar Kopyalama
Gülbağ Kasa Çilingirliği
Gülbağ Göbek Değiştirme
Gülbağ Barel Montajı
Gülbağ Topuzlu Kilit Montajı ve Tamiri
Gülbağ Tuzaklı Kilit Montajı
Gülbağ Kapı Hidroliği Montajı ve Tamiri
Gülbağ Barel Montajı
 

1998 yılında profesyonel bir şekilde işini idame ettiren bir çilingir firması olan Akın çilingir olarak, İstanbul'un tüm semtlerine 7/24 en iyi şekilde hizmet sunmaktayız. Firmamız olarak bilincindeyiz ki çilingir mesleği son derece büyük bir hassasiyet ve sorumluluk gerektiren ciddi bir iş olma özelliğine  sahiptir. Zira evinizin ya da iş yerinizin kilidini açtırmak istediğinizde personelimizin yanında bulunan ve görme hakkına sahip olduğunuz çilingir yetki belgesi, bu ciddiyetimizi açıkça göstermektedir. Dolayısıyla firmamız tarafından, en son teknolojinin sunduğu her türlü kapı, kilit kasa sistemlerinin onarımını sağlamak üzere profesyonel bir hizmet sunmaktayız.

Firmamızdan, evinizin kapı kilidini değiştirmeyi talep ettiğinizde yapacak olduğumuz kapı kilitleri, güvenlik açısından sizin yanınızda açılacaktır. Bunun yanı sıra kilidin kaç adet orijinal anahtarı olduğuna dair de tarafınıza bilgi verilerek montaj işlemi gerçekleştirilmektedir.

Kilit üzerindeki uzmanlığımız yalnızca ev ve iş yerleri ile sınırlı olmayıp aynı zamanda otomobillerinizdeki kilitler için de geçerlidir bu anlamda da en iyi şekilde sizlere hizmet sunmaktayız. Otomobil kilidiniz ile bir problem yaşadığınızda ya da anahtarınızı kaybetmeniz durumunda yine derhal bizimle iletişime geçebilir ve en hızlı şekilde hizmet alabilirsiniz.

Tüm kapı açma işlemlerinizi, en kısa zamanda ve en güvenli şekilde profesyonel cihazlar yardımı ile gerçekleştireceğimizden dolayı kapılarınız ve kilitlerinizin en ufak bir hasar göreceği konusunda hiçbir şekilde endişeye kapılmayın. Zira ekibimiz, son derece köklü bir tecrübeye sahip ve işini en iyi şekilde yerine getiren personellerden oluşmaktadır.

Çilingir hizmetine ihtiyacınız olduğunda, sitemizde yer alan telefon numaralarımız üzerinden derhal bize ulaşın, en geç 20 dakikaya kadar yanınızda olalım. Daha önce de belirttiğimiz gibi İstanbul'un her semtinden bize dilediğiniz an ulaşabilir, 7/24 hizmet sunan firmamızdan her zaman için bilgi ve hizmet alabilirsiniz.

Akın çilingir olarak bu alanda köklü bir geçmişe sahip olmamız ve yine bu sektörde pek çok firmadan farklı olarak, sahip olduğumuz tecrübeli personelimiz ve üstün hizmet anlayışımız ile sizlere en iyi şekilde hizmet sunmaktan her zaman için büyük bir gurur duyacağız.