Nişantaşı Çilingir

Nişantaşı Çilingir 0532 430 5761

Nişantaşı Çilingir Servisimiz 7 Gün 24 Saat Hizmet Vermektedir , Çilingirlik Güven İsteyen Meslektir

Eğer Nişantaşı ve Nişantaşı Konumuna Yakın Yerlerde ise Yeriniz Kapınızın Güvenlğini Bize Bırakın Kapınızı Nasıl Açtırıyorsunuz _?

Biz Kendimizden Örnek Verelim Evinizin Güvenliği için Kapınızı Kesinlikle Evin Size Ait Olduğunu Görmeden Öğrenmeden Açmıyoruz ya Bina Sakinlerinden Birini Şahit Tutularak Açarız Yada Elektrik , Su , Doğalgaz Faturası , Kontrat,,, vs Herhangibir Evrak İsteyerek Açarız , Evraklarınız İçeride mi Kaldı_? Binada Kimse Yok mu _? Kapınızı Tutanak Tutarak Açarız Eğer İçeriden Bizlere Evrak Gösteremezseniz Polis Çağırmak Zorunda Kalırız , Yani Kısacası Kesinlikle ama kesinlikle Kimse Kimsenin Kapısını Açtıramaz 

Aynı Şekilde Kesinlikle Yapmamanız Gereken Bir Husus daha Kilit Değişimlerinizi Herkeze Yaptırmayınız Eski Kullanılmış Kilitleri Tamir Edip Sıfırmış Gibi ve Uygun Fiyata Kilit Takabilirler , Biz Nişantaşı Çilingir Olarak Kesinlikle Siz Değerli Müsterilerimize Sıfır Açılmamış Ambalajında Olmak Şartıyla Kilitleri Getiriyoruz ve Sizlerin Yanında Paketinden Çıkartıp Kapınıza Takıyoruz O Yüzden Kesinlikle Bize Güvenebilirsiniz Biz Bu İşi Tam 25 Senedir Yapıyoruz, Tüm Kapılara Tuzaklı Kilit ve Yüksek Güvenlikli Sistemler Kurabiliyoruz  

Nişantaşı'nda Hizmetin beklenen kalitesinde kilitli kapıyı mümkün olan en kısa sürede açıyoruz. Kendinizi kilitlediyseniz, anahtarı kaybettiyseniz veya kırdıysanız - Kapıda tamirat yapıyoruz, 
Kesintisiz Çilingir Hizmetleri, Nişantaşı'nda 7/24 Çilingir Hizmeti sağlıyor! 15-20 dakika içinde bulunduğunuz yerde olmaya gayret ediyoruz. Mobil servis uzmanlık ekibimiz profesyonel'dir. 15 yıldan fazla süredir devam eden kilitleme ve Anahtar tecrübesiyle 7 gün 24 saat her şey yapabiliriz Kayıp arabanızın anahtarını oluşturmaktan Çelik kasa açma veya evinize ve iş yerlerinize yeni kilitler takmaya kadar Bizi 0532-430-57-61 numaralı telefondan aramakta tereddüt etmeyin ve Akın çilingir 24 saat tüm çilingir ve anahtar konularınız için doğru çözüme sahip olacaktır.

Anahtarların evin içinde kilitli mi? Kilitlendin mi ve anahtarları almanız için başka bir yol yok mu? 24 saat çalıştığımız hergün ya da gece olduğu farketmez; Evinize dönmenize yardımcı olacağız. Ayrıca, evinizin veya İşinizin güvenliği ve güvenliğinin hırsızlardan ve diğer davetsiz misafirlerden korunmasını sağlamak için yeni kapı kilitleri kurulumu sunuyoruz.

Hangi Marka Kilit Kullanıyoruz :

Kale Kilit

Yale Kilit

Yuma Kilit 

Keso Kilit

Multlock Kilit

Dierre Kilit

Atra Kilit

Dortek Kilit

Mottura Kilit

Nişantaşı Çilingir hizmetlerinde profesyonellerimiz memnuniyetinizi sağlamak için sektördeki gelişmelerle ilgili güncel bilgileri takip eder. Kapsamlı bilgi ve tecrübemizi test edin. Çilingir şirketimizin ihtiyaçlarınızı hızlı ve kişiselleştirilmiş bir hizmetle karşılayacağına eminiz.

Anahtarlarınızı kaybettiğinizde, kapıyı çekip anahtarlarınızı evinizde unuttuğunuzda komşunuzun balkonundan, penceresinden evinize geçmeye çalışarak hayatınızı riske atmayın! Akın Çilingiri arayın, en geç yarım saat içerisinde servis elemanlarımız kapınızda olsun. Kapılarınızın kilitlerini kapıya zarar vermeden açıp, kilitlerinizi değiştirerek sizi sıkıntıdan kurtarsın.

Nişantaşı Anahtarcı, Harbiye, Teşvikiye bölgelerinde ev ve işyerlerinizde karşılraştığınız her türlü kapı ve kilit sorunları akın çilingirin profesyonel servis elemanlarınca çözülür. Trafiğin sürekli yoğun olduğu bölgede motorlu servis elemanlarımız, trafiğe takılmaksızın sizlere mümkün olan en kısa sürede hizmet vermektedir. 

Sabahın altısında uyanıp, İstanbulun bir ucundan öbür ucuna yolculuk edip işyerinize vardığınızda, anahtarlarınız cebinizde yok mu? Durun hemen panik yapmayın. Akın çilingiri arayın sizi en kısa zamanda çok sevdiğiniz ofisinize kavuşturalım.

Hırsızlar kapınızı zorladı, kilitlerinize zarar mı verdi? Kilidinizin artık sizin güvenliğiniz sağlamadığını mı düşünüyorsunuz? Hangi saat olursa olsun akın çilingiri arayın, kapınızı bir kale kadar güvenli hale getirelim ve huzur içinde uyuyun.

Otomobilinizin anahtarını kaybettiyseniz, ya da içinde unutup yanlışlıkla kapılarını kilitlediyseniz akın çilingiri arayın. Çok sevdiğiniz arabanıza en küçük bir zarar vermeden kapısını açalım.

Eğer paralarınızı ayakkabı kutularında saklamıyorsanız, bir gün kasanızın anahtarını kaybedebilir veya şifresini unutabilirsiniz. Akın çilingiri arayın sizi alın teri ile kazandığınız paralarınıza kavuşturalım.

Akın çilingir 7 gün 24 saat motorlu servis elemanları ile İstanbulun bütün semtlerine en geç yarım saat içerisinde çilingirlik hizmeti verir.

Akın Çilingir :

Hemen arayın: 05324305761

Nişantaşı Çilingir bölgesinde verdiğimiz çilingirlik hizmetleri

 • Nişantaşı Kapı Açma
 • Nişantaşı'nda Emniyet Kilidi Montajı
 • Nişantaşı'nda Oto Kapısı Açma
 • Nişantaşı'nda Oto Anahtar Kopyalama
 • Nişantaşı İlçesinde Göbek Değiştirme
 • Nişantaşı'nda Barel Montajı
 • Nişantaşı'nda Oto Çilingirliği
 • Nişantaşı Kasa Çilingirliği
 • Nişantaşı İşyeri Çilingirliği
 • Nişantaşıde Topuzlu Kilit Montajı ve Tamiri
 • Nişantaşı'nda Tuzaklı Kilit Montajı
 • Nişantaşı Kapı Hidroliği Montajı ve Tamiri
 • Nişantaşı Bölgesinde Emniyet Kelepçesi Montajı
 • Nişantaşı Bölgesinde Mul-T-Lock Kilit Montajı ve Tamiri
 • Nişantaşı'de Eski Tip Kasa Açma ve Tamiri
 • Nişantaşı İlçesinde Anahtar Kopyalama
 • Nişantaşı İlçesinde Kilit Değiştirme
 • Nişantaşı İlçesinde Immobilizer Anahtar Kopyalama
 • Nişantaşı İlçesinde Kasa Çilingirliği
 • Nişantaşı Bölgesinde Elektronik Kilit Montajı
 • Nişantaşı İlçesinde Elektronik Kilit Tamiri
 • Nişantaşı İlçesinde Kapı Hidroliği Montajı
 • Nişantaşı'nda Kapı Hidroliği Ayarı
 • Şifreli Geçiş Sistemleri Montaj ve Tamiri
 • Nişantaşı'nda Çelik Kasa Çilingirliği

Nişantaşı 7/24 Nöbetçi Çilingir

Çilingirlik mesleği uzun yıllar öncesinden var olan ve süreklilik arz eden küçük esnaf gurubunda yer alan meslekler arasındadır. Demircilik zanaatı sonucu işlevsellik kazanan çilingir mesleği itina ile firmamız tarafından yapılmaktadır.

İtina İle Açılan Kapılar

Eskiden itina ile yapılan bu zanaat her alanda olduğu gibi hızla gelişti ehil olan yada olmayan kişilerce de yapılmaya başlandı. Tecrübe ve yetenek gerektiren bu zanaatta dikkat edilmesi gereken en önemli husus, dış kapıların hasar görmesini engellemektedir.. Firmamız kilitleri kırmadan kapı açma işlerini itina ile yaparken kapıların zarar görmesini engellemektedir. İşinin ehli ve güvenilir olan firmamızda istenilen anahtarları yaptırabilir, kilitli kapılarınızın açılmasında destek sağlarız.

Ev, araç, iş yeri, iç odalar, kasa ve diğer kapıların olduğu her yaşam alanında sizlerle çalışmak bizim için mesleki açıdan ve güven açısından önemlidir.

Bilinen Markalar

Firmamız dünya kalitesinde hizmet vermekte ve çilingir malzemelerini yine dünyaca kalitesi onaylanmış malzemelerden sağlar. Bu markalar ile kapılardaki kilit mekanizmalarının montajını yaparız. Uygun fiyat ve yüksek güvenlikli hizmet veren firmamız anahtar takımları paslanmaz malzemeden üretilir. Uzun yıllar kırılmadan işlevini sürdürür. Anahtarlarını çeşitli sebepler ile kaybedenlerin tek uğrak adresi olan firmamız maymuncukla kapalı kapıları açarken, onarılması gereken kilitleri onarmakta ve anahtar çoğaltma işlemlerini severek yapar.

Kapı sıkışır veya gıcırdarsa, kilit takılır veya hiç dönmezse, hizmetimiz sayesinde yine de evinize girebilirsiniz. 
Kapıları hızlı ve temiz bir şekilde açıyoruz ama çilingir işlerini de yapabiliyoruz. 
Deneyimli bir çilingir olarak, müşterilerimize mülkünüze her zaman erişim sağlamayı başardık.
 

 

Misyon ve Vizyon Olarak

Nişantaşı Akın Çilingir Firmamız çilingir hizmetlerini 7/24 çalışma prensibi ile yaparak size her an yakındır. Açılması gereken kapıları en kısa süre zarfında sorunsuz açmaktadır. Çilingircilik işleri arasında anahtar yapım işinde de profesyonel olan firmamız her tür kapı anahtarlarının üretimini de yapar. Firmamız uzun yıllar sektörde olup babadan oğula geçen anahtarcı mesleğidir.

Eski yöntemlerle halen zaman zaman yapılan bu işlemler dışında güvenliği artırmaya yönelik alınan teknolojik yeni kilit sistemlerini de başarı ile yaparak yenilikleri bünyemize entegre ederiz. Anahtarsız kfilit açmalar, kart okuma sistemi ya da göz retinası ile açılan kapı kilit sistemlerinin tek adresi olup bu uygulamaları başarı ile sonlandırırız. Profesyonel ekibimiz araçlardaki son model kilit sistemlerini de başarılı bir şekilde çözümler.

Akın Çilingir eskinin birikimini yeni teknoloji ile entegre ederek piyasada rakiplerini bu alanlarda saf dışı bırakarak hizmet verir.

YETKİLİ : Gökhan AKIN

0532 430 5761