Etiler Çilingir

Etiler Çilingir 7/24 Hizmet 0532 430 57 61
 

Etiler Çilingir
 
Etiler Çilingir Servisimiz 7 Gün 24 Saat Etiler'in Tüm Mahallerine Hizmet Vermektedir.Çilingir Servisimiz Kilit Değiştirme , Oto Kapısı Açma , Çelik Kasa Açma Kısacası Anahtarla Açılacak Tüm Kilitlerinizi Anahtarınız Kaybolduğunda Açmaktayız.
 
Kilitlerinizi Ne Zaman ve Neden Değiştirmeniz Gerekmektedir _?
 
Kapınızın Kilitlerini (Barelllerini) Yeni Eve Taşındığınız Zaman Mutlaka Değiştirmeniz Gerekir Evinizin Anahtarı Mutlaka Eski Sahibinde veya Eski Kiracıda Mutlaka Vardır Diye Düşündüğünüzde Bu Soru İşaretini Kafanızdan Kaldırmanız ve Güvende Olduğunuzu Bilmeniz İçin Kilit Değişimi Şarttır.
 
Kilitlerinizi Değiştirken Nasıl Kilit Taktırmalısınız _?
 
Yeni Nesil Kilitler Artık Güven Sağlamaktadır , Hırsızlıkların Arttığı Bu Zamanlarda Tuzaklı Kilitler Devreye Giriyor , Akıllı Kilitler Yani Tuzaklı Kilitler ve Çelik Korumalı Kilitler , Alarmlı Kilitler Kapınızın Açılmamasını Sağlamaktadır , Hızsıza Kilit mi Dayanır Diye Düşünüyorsunuz ama Öyle Değil Kesinlikle ozaman Kapınızı Açık Bırakıp Gidin Rahatlıkla Evinize Herkez Girip Çıksın , Tuzaklı Kilidin Avantajları Kapınızın Dışında Kalan Kısmını Kırabiliyorlar Tuzak Kısmı Devreye Girdiği İçin Kesinlikle MAtkap Çalıştırmadan Kilidinizi Açamaz hiçbir Hırsızda Apartman İçerisinde Matkapla 10 Dk Boyunca Gürültü Çıkartamaz Oyüzden Kesinlikle Tuzaklı Kilitleri Etiler Çilingir Olarak Öneriyoruz Tavsiye Ediyoruz
 
Kapınızın Kilitlerini Extra Olarak Nasıl Güçlendirebiliriz _? 
 
Yeni Sistem Kilitlerinizde Barelinizi Korumak İçin Yeni Tasarlanmış Olan Çelik Rozet Montajı Yapıyoruz , Bunun Önemi ise Barelinizi Korumak Kapınızın Arka Tarafından Ön Panele Taktığımız Çelik Rozetle Etiler Çilingir Kilitlerinizi Korumanızı Sağlamaktayız.
 
Hangi Marka Kilit Kullanıyoruz _?
 
Kale Kilit , Yuma Kilit , Yale Kilit , Keso Kilit , Multlock Kilit   
 
Etiler Çilingir Neler Yapmaktadır _?
 
Etiler Kapı Açma
Etiler Kilit Değiştirme
Etiler Emniyet Kilidi Montajı
Etiler Oto Kapısı Açma
Etiler Oto Anahtar Kopyalama
Etiler Immobilizer Anahtar Kopyalama
Etiler Kasa Çilingirliği
Etiler Göbek Değiştirme
Etiler Barel Montajı
Etiler Topuzlu Kilit Montajı ve Tamiri
Etiler Tuzaklı Kilit Montajı
Etiler Kapı Hidroliği Montajı ve Tamiri
Etiler Çelik Kasa Açma Çilingiri
Etiler Nöbetçi Çilingir Servisi
Etiler Oda Kapısı Açma 
Etiler Çelik Kapı Tamiri
 
Etiler Çilingir 7/24 Çilingir Servisi , Etiler Oto Çilingir Servisi , Etiler Nöbetçi Çilingir Servisi , Etiler 'e  En Yakın Çilingir Servisi , Etiler Çilingir Fiyatları , Çelik Kapı Kilit Değişimi ve Fiyatları , Etiler Gece Çilingir Hizmeti , Çelik Kasa Açma Çilingir Servisi , Elektronik Çelik Kasa Açma ve Tamiratı Hırsıza Karşı Tuzaklı Kilit Satış ve Montajı , Çelik Rozet Satış ve Montajı Fiyat Bilgisi Elektronik Kilit Satış ve Montajı , İmmobilizer Anahtar Kopyalama Yedekleme , Motorsiklet Anahtarı Kopyalama Yedekleme Çilingiri Demir Kapı Elektronik Kilit Satış ve Montajı Kısacası Etiler Çilingir Olarak Ev Oto Kasa Kilitlerinizin Açma İşlemlerini Değişimini ve Hırsıza Karşı Güçlendirme İşini Biz Etiler Çilingir Olarak Yapıyoruz 
 
Bir aksilik sonrasında anahtarınız mı kırıldı? Yeni bir anahtara mı ihtiyacınız var? Anahtarınız mı kayboldu?

Bizler, tüm kapı ve kilit işlemleriniz için hizmet veren Etiler Çilingir firması olarak, kesintisiz 7/24 sizlere yardımcı oluyor, tüm ihtiyaçlarınızı anında karşılamaya çalışıyoruz.

Her türlü kapı ve kilit sistemi ihtiyacınızda güvenilir elemanlarımızla hizmet sunuyor, önceliğimizi müşteri memnuniyetine veriyor ve her geçen yıl müşteri portföyümüzü daha da genişletiyoruz.

İstanbul’un her bölgesinde yer alan servis ağımız sayesinde hizmetimizi kısa sürede sizlere taşıyoruz. Sitemizi ziyaret ederek, yaşadığınız semt ve ile dair iletişim bilgilerimize sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. İstanbul’un neresinde olursanız, olun bizi arayabilirsiniz. Kapıda kaldığınız zamanlarda bizler, en geç 20 dakikada saat kaç olursa olsun, kapınıza kadar geliyoruz.

Acil anahtarcı ihtiyacınıza yanıt veriyor, sizleri asla kapıda bırakmıyor, güler yüzlü elemanlarımızla hızlı ve güvenilir bir hizmet sunuyoruz.

İstanbul’da yaşıyorsanız, arabanızın kilidi bozulduğu veya anahtarı kaybolduğu için endişeye kapıldıysanız, yine bizi arayabilirsiniz. Bizler, Akın çilingir olarak, arabanızın bozulan kilidini tamir etmek için belirttiğiniz adrese en kısa sürede ulaşıyor, sizi aracınızla yarı yolda kalmaktan kurtarıyoruz.

Etiler Çelik kasa, çelik kapı, çelik barel hizmeti, oto anahtar kumanda tamiri, çelik dijital kasa vb. pek çok anahtar ve kilit sistemine dair ihtiyaçlarınızda kusursuz bir hizmet veriyoruz. Bizi aramak 7/24 her zaman arayabilirsniz.

Akın acil çilingir olarak, asma kilit, oda kapısı tamir ve bakımı, ahşap kapı ayarı, anahtar vb tüm işlemlerde,  kapı kilit sistemine dair sorunlarınızda kısa sürede pratik çözümler üretiyoruz.

Kapı sıkışır veya gıcırdarsa, kilit takılır veya hiç dönmezse, hizmetimiz sayesinde yine de evinize girebilirsiniz. 
Kapıları hızlı ve temiz bir şekilde açıyoruz ama çilingir işlerini de yapabiliyoruz. 
Deneyimli bir çilingir olarak, müşterilerimize mülkünüze her zaman erişim sağlamayı başardık.
 
Mobil çilingir servis aracımız ile dakikalar içerisinde yanınıza geliyoruz. Kapı kilit ya da mekanizma sistemleri arızalarında, kilitleme sistemlerine dair tüm sorunlarınızda firmamızı arayabilir ve Akın acil çilingir firmamızdan servis talep edebilirsiniz.

Hizmetlerimiz arasında ev, çelik kasa, oto ve pek çok kapı ve mekanizmalara dair tamir ve yedek parça temin hizmeti de bulunuyor. Anahtarınızın kapıyı açmaması, anahtarınızın kilit içerisinde kırılması vb. kötü durumlar ile karşılaşmak durumunda kaldığınız anlarda da sizlere kısa sürede yardım getiriyoruz.

Her türlü anahtar ve kapı kilit sisteminize dair ihtiyaç ve sorunlarınızda Etiler Akın anahtarcı servisimizle iletişime geçebilir, yalnızca 15-20 dakikada hizmet alabilirsiniz.

Etiler Oto Çilingir , Etiler Oto Anahtar Yedekleme 

Etiler oto çilingir servisimiz , aracınızın kapısını hasarsız ve zararsız açmaktadır , kumandalı yada kumandasız anahtar yedekleme hizmetimiz mevcuttur. Eğer aranızın tek anahtarı varsa risk altındasınız oto anahtarınız kayboldu yada bozulduğunda maliyetleri yedek anahtardan daha çok yüksek fiyatlara çıkmaktadır immobilizer beyni sökülüp anahtar çıkarmak daha maliyetli , aracınızın anahtarını yedeklemek istiyorsanız akın çilingir servisimize telefon açıp fiyat bilgisi alabilirsiniz 

Yetkili    :           Gökhan AKIN 

TEL      :         0532 430 57 61