Fatih Çilingir

Fatih Çilingir Servisi
 
7/24 Fatih Çilingir Servisi -  0532-430-57-61

Fatih Çilingir, yıllardır çilingir alanında kendini geliştirmiş, Fatih ilçesi ve tüm mahallelerine hizmet veren 7/24 hizmetlerini aksatmadan gerçekleştiren bir firmadır. Acil durumlarda çekinmeden arayacağınız irtibat numaramız ile mağduriyetinizin süresini minimum süreye indirebiliriz. Motorlu hizmetlerimiz ile trafiğe takılma derdi kesinlikle siz değerli müşterilerimize yansıtmayız. Aksine daha kısa sürede, ekonomik bir o kadar da kalıcı çözümler sunabiliriz.

Fatih Çilingir daha profesyonel hizmetler sunarak mevcut düzeninize kesinlikle zarar vermez. Motorlu servis elemanlarımız ile sorunlarınızın kaynağını tespit edip çözüme kavuştururuz. Kilitlerinizi kırmak yerine daha farklı çözümler sunarak ekstra masraf yapmamanızı sağlarız.

Fatih Çilingir ’i her türlü kilit sorunlarında arayabilirsiniz. Otomobilinizin kapısını açamadığınız zaman, kapıda kaldığınız ya da anahtarınızı kaybettiğiniz durumlarda Akın Çilingir’i arayarak yardım talep edebilirsiniz.

Akın Çilingir olarak faaliyet gösteren firmamızın asıl mesleği çilingirciliktir. Ekstra veya ek bir iş olarak değil asıl mesleğimiz olarak çilingircilik faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.  Alanında uzman firmaları tercih etmediğiniz sürece ekstra bir masrafa girebilir, güvenliğiniz tehlikeye girebilir. Bu gibi durumlar ile karşılaşmamak adına alanında uzmanlaşmış ve tavsiye edilen Akın Çilingir’i tercih edebilirsiniz. Çilingir faaliyetlerini sürdürmek isteyen birçok firma alanında uzman olmadığı için çoğu zaman kapınızı kırmaya ya da güvenlik açısından sizleri zor duruma sokabilir. Bu gibi durumlar hırsızlara karşı can ve mal güvenliğinizi de tehdit etmektedir. Herhangi bir sebep ile kilit sistemi sorunları yaşıyorsanız firmamızı 7/24 arayabilirsiniz.

Güvenli Kilit

Can güvenliğini üst seviyede düşünen kişilerin tercih ettiği bir sistemdir. Bu sistemler kapınıza çelik takviyeli kilit takılması ile mümkündür. Günümüzde birçok insan araştırmak yerine kulaktan duyma bilgiler ile hareket eder. Günümüzde birçok insanın sorduğu ve yanlış bildiği bir konu da açılmayan kapı var mıdır? Açılmayan bir kapı demek sizlerin de herhangi bir sorunda kapıda kalmanız demektir.  Böyle bir sistem kesinlikle yok olmasına karşın çelik takviyeli kilit sistemi mevcuttur.

Çelik takviyeli kilit sistemi, kilit sisteminin en profesyonel halidir. Kapının açılabilmesi için matkap kullanmanız gerekir. Birçok hırsız da matkap kullanamayacağı için kapıyı açmak için çaba sarf etmez. Matkap ile yarım saat kadar uğraştıktan sonra kilit mekanizmasına ulaşılıp, kapılar açılır. Birçok hırsız kapı kilit göbeklerini sökerek ya da kapı arasına levye sokarak esnetme yöntemini kullanır. Çelik takviyeli barel sistemi hangi yollar ile uğraşılırsa uğraşılsın hırsızların açamayacağı bir sisteme sahiptir.

Akın çilingir 7 gün 24 saat motorlu servis elemanları ile en geç yarım saat içerisinde çilingirlik hizmeti verir.
 
Akın Çilingir :
 
Hemen arayın: 05324305761
 
Fatih Çilingir bölgesinde verdiğimiz çilingirlik hizmetleri
 
Fatih Kapı Açma
Fatih Kilit Değiştirme
Fatih Emniyet Kilidi Montajı
Fatih Oto Kapısı Açma
Fatih Oto Anahtar Kopyalama
Fatih Immobilizer Anahtar Kopyalama
Fatih Kasa Çilingirliği
Fatih Göbek Değiştirme
Fatih Barel Montajı
Fatih Topuzlu Kilit Montajı ve Tamiri
Fatih Tuzaklı Kilit Montajı
Fatih Kapı Hidroliği Montajı ve Tamiri
Fatih Barel Montajı