Taksim Çilingir

Anahtarlarınızı kaybettiğinizde, kapıyı çekip anahtarlarınızı evinizde unuttuğunuzda komşunuzun balkonundan, penceresinden evinize geçmeye çalışarak hayatınızı riske atmayın! Taksim Akın Çilingiri arayın, en geç yarım saat içerisinde servis elemanlarımız kapınızda olsun. Kapılarınızın kilitlerini kapıya zarar vermeden açıp, kilitlerinizi değiştirerek sizi sıkıntıdan kurtarsın.

Sabahın altısında uyanıp, İstanbulun bir ucundan öbür ucuna yolculuk edip işyerinize vardığınızda, anahtarlarınız cebinizde yok mu? Durun hemen panik yapmayın. Akın çilingiri arayın sizi en kısa zamanda çok sevdiğiniz ofisinize kavuşturalım.

Hırsızlar kapınızı zorladı, kilitlerinize zarar mı verdi? Kilidinizin artık sizin güvenliğiniz sağlamadığını mı düşünüyorsunuz? Hangi saat olursa olsun akın çilingiri arayın, kapınızı bir kale kadar güvenli hale getirelim ve huzur içinde uyuyun.

Otomobilinizin anahtarını kaybettiyseniz, ya da içinde unutup yanlışlıkla kapılarını kilitlediyseniz akın çilingiri arayın. Çok sevdiğiniz arabanıza en küçük bir zarar vermeden kapısını açalım.

Eğer paralarınızı ayakkabı kutularında saklamıyorsanız, bir gün kasanızın anahtarını kaybedebilir veya şifresini unutabilirsiniz. Akın çilingiri arayın sizi alın teri ile kazandığınız paralarınıza kavuşturalım.

Akın çilingir 7 gün 24 saat motorlu servis elemanları ile İstanbulun bütün semtlerine en geç yarım saat içerisinde çilingirlik hizmeti verir.

Taksim Akın Çilingir :

Hemen arayın: 05324305761

Taksim Çilingir bölgesinde verdiğimiz çilingirlik hizmetleri

 • Kapı Açma
 • Kilit Değiştirme
 • Emniyet Kilidi Montajı
 • Oto Kapısı Açma
 • Oto Anahtar Kopyalama
 • Immobilizer Anahtar Kopyalama
 • Kasa Çilingirliği
 • Göbek Değiştirme
 • Barel Montajı
 • Topuzlu Kilit Montajı ve Tamiri
 • Tuzaklı Kilit Montajı
 • Kapı Hidroliği Montajı ve Tamiri

Taksim Güvenli ve Hızlı Çilingir Hizmeti

Tarihi çok eski zamanlara dayanan çilingir hizmeti, günümüzde de önemini korumakta ve arttırmaktadır. Önceleri anahtarcı olarak hizmet veren bu meslek, teknolojinin gelişimi ile ev ve iş yerleri ile araçlar için de güvenlik konusu haline gelmiştir. Firmamız 1998 yılından itibaren vermiş olduğu kaliteli ve güvenlik öncelikli hizmetleri ile İstanbul'da sektörün liderlik konumuna yükselmiştir. Firma olarak öncelikli hedeflerimiz, müşterilerimizin mağduriyetlerini en kısa sürede çözmek ve verdiğimiz hizmetler ile % 100 oranında müşteri memnuniyeti sağlamak olmuştur.

Neden Biz?

Firma olarak bizi diğer firmalardan ayıran özelliklerimizden bazıları şunlardır:

1. Firma olarak, 365 gün 24 saat esasına dayalı olarak çalışmaktayız. Bizi günün her saatinde iletişim numaralarından arayarak ulaşabilirsiniz. Bize ulaşıp, ihtiyaçlarınızı ilettiğiniz andan itibaren, en geç 20 dakika içinde yanınızda olmaktayız.

2. Firmamızı ararken güvenlik konusunda, aklınızda hiç bir şüphe olmamalıdır. Güvenilir olmayan ve kaçak olarak çalışan çilingirlerin müdahalesi sonucunda, daha sonradan aynı ev, iş yeri veya araçlarda hırsızlık olaylarına rastlanmaktadır. Bizler, İstanbul çilingirler ve anahtarcılar odasına kayıtlı ve profesyonel bir firmayız. Güvenliğinizi ön planda tutuyorsanız bizi arayın.

3. Müşterilerimize ekstra masraflar çıkarmamak için kilitleri kırmadan kapı açma hizmeti vermekteyiz. Sorunlarınızı giderirken başka sorunlar yaratarak, bazı firmalar gibi müşterilerimizden hak etmediğimiz ücretler talep etmiyoruz. Sizin memnuniyetiniz, bizim için en büyük kazanç olmaktadır.

4. Tüm personelimiz, yılların deneyimine sahip, güvenlik soruşturmalı tam, yetkili ve belgeli profesyonel ustalardan oluşmaktadır. bu nedenle sorunlarınızı en uygun yöntemlerle çözmeden, yanınızdan ayrılmamaktayız.

5. Firma olarak 20 yılı aşkın bir zamandan beri sadece bu işi yapmaktayız. Bu mesleği ek iş olarak yapanlar tamirden çok masraf çıkartmakta ve ilk başta anlaşılan ücretlerin çok üstünde rakamlarla işlemler sonuçlanmaktadır. Biz hiç bir sisteme zarar vermeden, yapılmasını gerekeni olması gerektiği gibi yapan ve sizlerin güvenlik ve bütçenizi düşünen profesyonel bir firmayız.

Hizmetlerimiz

Taksim Çilingir Firması olarak, sizlere daha güvenli olarak yaşayabilmeniz için güvenli kilit hizmeti de sunuyoruz. Kilitlerinizi, çelik takviyeli güvenli kilitler ile değiştiriyoruz. Hırsızların kullandığı kilit göbeği kırma ve kapı esnetme yollarına karşı % 100 emniyet sağlayan kilitlerimiz, sadece sizin anahtarlarınızla açılmaktadır.