Beylerbeyi Çilingir

Beylerbeyi Çilingir 0532 430 5761
 
Beylerbeyi Çilingir Servisi bölgemizde verdiğimiz çilingirlik hizmetleri
 
Beylerbeyi Kapı Açma
Beylerbeyi Kilit Değiştirme
Beylerbeyi Emniyet Kilidi Montajı
Beylerbeyi Oto Kapısı Açma
Beylerbeyi Oto Anahtar Kopyalama
Beylerbeyi Immobilizer Anahtar Kopyalama
Beylerbeyi Kasa Çilingirliği
Beylerbeyi Göbek Değiştirme
Beylerbeyi Barel Montajı
Beylerbeyi Topuzlu Kilit Montajı ve Tamiri
Beylerbeyi Tuzaklı Kilit Montajı
Beylerbeyi Kapı Hidroliği Montajı ve Tamiri
Beylerbeyi Barel Montajı
 
Anahtarlarınızı kaybettiğinizde, kapıyı çekip anahtarlarınızı evinizde unuttuğunuzda komşunuzun balkonundan, penceresinden evinize geçmeye çalışarak hayatınızı riske atmayın! Akın Çilingiri arayın, en geç yarım saat içerisinde servis elemanlarımız kapınızda olsun. Kapılarınızın kilitlerini kapıya zarar vermeden açıp, kilitlerinizi değiştirerek sizi sıkıntıdan kurtarsın.
 
Yıllardır Beylerbeyi bölgesine hizmet veren akın çilingir siz değerli müşterilerimizin kapı ve kilitlerle ilgili bütün sorunlarına profesyonel çözümler sunmaktadır. 
 
Sabahın altısında uyanıp, İstanbulun bir ucundan öbür ucuna yolculuk edip işyerinize vardığınızda, anahtarlarınız cebinizde yok mu? Durun hemen panik yapmayın. Akın çilingiri arayın sizi en kısa zamanda çok sevdiğiniz ofisinize kavuşturalım.
 
Hırsızlar kapınızı zorladı, kilitlerinize zarar mı verdi? Kilidinizin artık sizin güvenliğiniz sağlamadığını mı düşünüyorsunuz? Hangi saat olursa olsun akın çilingiri arayın, kapınızı bir kale kadar güvenli hale getirelim ve huzur içinde uyuyun.
 
Otomobilinizin anahtarını kaybettiyseniz, ya da içinde unutup yanlışlıkla kapılarını kilitlediyseniz akın çilingiri arayın. Çok sevdiğiniz arabanıza en küçük bir zarar vermeden kapısını açalım.
 
Eğer paralarınızı ayakkabı kutularında saklamıyorsanız, bir gün kasanızın anahtarını kaybedebilir veya şifresini unutabilirsiniz. Akın çilingiri arayın sizi alın teri ile kazandığınız paralarınıza kavuşturalım.
 
Akın çilingir 7 gün 24 saat motorlu servis elemanları ile en geç yarım saat içerisinde çilingirlik hizmeti verir.
 
Akın Çilingir :
 
Hemen arayın: 05324305761
 
Firma olarak kilit değişimi konusunda tüm müşterilerimize aynı uyarıyı vermek durumda kalıyoruz. Yeni satın aldığınız eviniz ya da ofisinizde oturmadan önce ilk işiniz kilit sistemini değiştirmek olmalıdır. Çünkü yeni yapıların mevcut kilit sistemi diğer kapılar ile aynı olduğu için hırsızlık vakalarına maruz kalabilirsiniz. Emniyetsiz bir kilit sistemine sahip olabilir ya da anahtarınız çoğaltılmış olabilir. Eve sizden önce birileri oturduysa eğer anahtarınızın bir kopyası da ev sahiplerinde olabilir. Bunlar karşılaşabileceğiniz olaylar arasında olduğu için bu konuda hassas bir tutum sergilemeniz gerekir. Beylerbeyi Çilingir olarak faaliyet gösteren firmamız her tür markanın kilit sistemini güvenliğiniz için değiştirebilir ya da çoğaltabilir.
Çelik Kapı Tamiri Hizmetimiz
 
Artan güvenlik önlemlerine rağmen hırsızlar alışkanlıklarından kesinlikle vazgeçmiyor. Kapıları kırarak ve yahut da kapı kilit sistemini kırarak evlere rahatlıkla ulaşabilmektedir. Son yıllarda geliştirilen güvenlik önlemlerine karşı en kolayı olan hırsızlık yöntemi olarak kapıyı kırmayı tercih etmektedirler. Beylerbeyi Çilingir olarak hırsızlık dolayısıyla kırılan kapınız ve kilit sisteminizi uygun fiyatlara bakım ve onarım işlerini gerçekleştirmekteyiz. Bunun dışında çelik kapınıza güvenlik maksadıyla tuzaklı hırsız kilitleri, güvenlik kilitleri ve güvenlik ekipmanlarının montajını da yapmaktayız. Hırsızlık vakaları ile karşılaşmamak için Akın Çilingir’i aramanız yeterlidir. Can ve mal güvenliğinizi en üst seviyede tutabilecek güvenlik ekipmanlarımız ile evinizi gönül rahatlığı ile terk edebilirsiniz.  
 
Çelik kapı kilit sistemleri ve çelik kapı kilit sistemleri konusunda profesyonel kadroya sahip Beylerbeyi Çilingir’i 7/24 arayarak çilingir hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.
 
Çelik kapı alanında gerekli bilgi ve deneyime sahip Beylerbeyi Çilingir firmamız tüm işlemleri büyük bir titizlikle yürütmektedir. Çelik kapılarınızın gönye ayarlarına bakarak başladığımız kontrollerimizde kaymanın var olup olmadığını tespit ederiz. Gerekli kontroller sonrasında merkezi kilit ve monoblok kilitlerinin çalışıp çalışmadığını kontrol ederiz. Eğer kapınızda zorlama tespit edilirse kapınızı kasasından sökerek yerinde müdahale hizmetimiz ile sorunun kaynağını tespit etmeye çalışırız. Değişimi yapılacak alanların gerekli değişimlerini, bakımları yapılacak alanların gerekli bakımlarını yaparak kapınızı ilk günkü hali gibi çalışmasını sağlarız. Çelik kapı tamir firması kapsamında Beylerbeyi Çilingir’i günün her saati arayabilirsiniz.
 
Kapınızın markası ve modeli ne olursa olsun çelik kapı tamiri konusunda profesyonel hizmet sağladığımızdan emin olabilirsiniz.
 
Beylerbeyi Çilingir olarak hizmet veren firmamız kapınızda meydana gelen sorunları kısa sürede çözüme ulaştırarak güvenli bir şekilde yaşam alanlarınızda oturmanıza imkân sağlar.