Ulaşlı Çilingir

Ulaşlı Çilingir (Kocaeli) 0532 430 5761
 
Anahtarlarınızı kaybettiğinizde, kapıyı çekip anahtarlarınızı evinizde unuttuğunuzda komşunuzun balkonundan, penceresinden evinize geçmeye çalışarak hayatınızı riske atmayın! Akın Çilingiri arayın, en geç yarım saat içerisinde servis elemanlarımız kapınızda olsun. Kapılarınızın kilitlerini kapıya zarar vermeden açıp, kilitlerinizi değiştirerek sizi sıkıntıdan kurtarsın.
 
Yıllardır Ulaşlı bölgesine hizmet veren akın çilingir siz değerli müşterilerimizin kapı ve kilitlerle ilgili bütün sorunlarına profesyonel çözümler sunmaktadır. 
 
Sabahın altısında uyanıp, Kocaeli'nin bir ucundan öbür ucuna yolculuk edip işyerinize vardığınızda, anahtarlarınız cebinizde yok mu? Durun hemen panik yapmayın. Akın çilingiri arayın sizi en kısa zamanda çok sevdiğiniz ofisinize kavuşturalım.
 
Hırsızlar kapınızı zorladı, kilitlerinize zarar mı verdi? Kilidinizin artık sizin güvenliğiniz sağlamadığını mı düşünüyorsunuz? Hangi saat olursa olsun akın çilingiri arayın, kapınızı bir kale kadar güvenli hale getirelim ve huzur içinde uyuyun.
 
Otomobilinizin anahtarını kaybettiyseniz, ya da içinde unutup yanlışlıkla kapılarını kilitlediyseniz akın çilingiri arayın. Çok sevdiğiniz arabanıza en küçük bir zarar vermeden kapısını açalım.
 
Eğer paralarınızı ayakkabı kutularında saklamıyorsanız, bir gün kasanızın anahtarını kaybedebilir veya şifresini unutabilirsiniz. Akın çilingiri arayın sizi alın teri ile kazandığınız paralarınıza kavuşturalım.
 
Akın çilingir 7 gün 24 saat motorlu servis elemanları ile en geç yarım saat içerisinde çilingirlik hizmeti verir.
 
Akın Çilingir :
 
Hemen arayın: 05324305761
 
Ulaşlı Çilingir Kocaeli Bölgesinde Verdiğimiz Çilingirlik Hizmetleri
 
Ulaşlı Kapı Açma
Ulaşlı Kilit Değiştirme
Ulaşlı Emniyet Kilidi Montajı
Ulaşlı Oto Kapısı Açma
Ulaşlı Oto Anahtar Kopyalama
Ulaşlı Immobilizer Anahtar Kopyalama
Ulaşlı Kasa Çilingirliği
Ulaşlı Göbek Değiştirme
Ulaşlı Barel Montajı
Ulaşlı Topuzlu Kilit Montajı ve Tamiri
Ulaşlı Tuzaklı Kilit Montajı
Ulaşlı Kapı Hidroliği Montajı ve Tamiri
Ulaşlı Barel Montajı
Ulaşlı Nöbetçi Çilingir 
Ulaşlı 7/24 Çilingir
 
Yetkili : Gökhan AKIN  
 
0532 430 5761