Alibeyköy Çilingir

Alibeyköy Çilingir Servisi
 
Alibeyköy Çilingir Servisi 0532 430 57 61
 
Alibeyköy  Bölgesinde 7 Gün 24 Saat Çilingir Hizmeti Garantili Kilit Değiştirme İşlemini Güvenilir Ekibimizle Çilingir Kulubu Olarak Biz Yapmaktayız.Kapıdamı Kaldınız Çilingir Kulubu Servisimizi Çağırın 15 Dk'da Gelip Kapınıza Zarar Vermeden Açalım.Kilitli Olmayan Kapılarda Kilitlere Zarar Verip Açan Yetkisiz Kendini Çilingir Zanneden KiŞilere Güvenmeyin.Biz İşimizi Tam Olarak 20 Senedir Yapıyoruz,Kilit Değişimlerini Kesinlikle Garantili Yapıyoruz,Engelsetli Kapılarınızda Anahtarınızı İçeride Unutup Çekip Çıktınız mı Merak Etmeyin Kendi Yaptığımız Aparatlarla Kilidinizi Kırmadan Kapınıza Zarar Vermeden Açıyoruz.Kapılarınıza Yüksek Güvenlik Kilit Montajını YApıyoruz Tek Yapmanız Gereken Çilingir Servisimizi Çağırmanız İster KApınıza Alarmlı Kilit İsterseniz Hırsıza Karşı Yüksek Güvenlikli Tuzaklı Kilit Montajı İsterseniz Kilidinizdeki Bareli Korumak İçin Çelik Rozet Montajı Yapalım
 
Alibeyköy Çilingir Neler Yapmaktadır
 
Kale Kilit Satış ve Montajı 
 
Multlock Kilit Satış ve Montajı 
 
Çelik Rozet Satışı ve Montajı 
 
Alarmlı Kilit Satış ve Montajı
 
Çelik Korumalı 164 Kale CEC Satış ve Montajı
 
Immobilizer Anahtar Yedekleme 
 
Oto Çilingir Kapı Açma Servisi 
 
Çelik Kasa Açma Çilingir Servisi
 
Digital Kasa Açma Servisi
 
Para Kasası Açma ve Montajı 
 
Çelik Kapı Açma Servisi 
 
Tahta Kapı Açma Servisi 
 
Oda Kapısı Açma Servisi
 
Acil Çilingir Servisi
 
Nöbetçi Çilingir Servisi
 
Panik Bar Satış ve Montajı
 
Kayıp Oto Anahtarı Yapımı
 
Kale Merkezi Kilit Tamiratı Satışı ve Montajı
 

Hırsızlar Hangi Kapı Sistemini Açamaz?

Hırsızlar en zorlandığı kapı sistemi günümüzde birçok vatandaşımızın merak ettiği sorular arasındadır. Hırsızlık sırasında zorlanmaya karşı direnç gösteren ve kesinlikle açılmayan, açılması için daha profesyonel malzemelere ihtiyaç duyulan kapı kilit sistemleri günümüzde mevcuttur. Genellikle açılmaması durumda uzman çilingir hizmeti almanız gerekecek kapı kilit sistemi son dönemlerin en çok tercih edilen sistemleri arasına girmiştir.

Açılması Mümkün Olmayan Kapı ve Kilit Sistemi Var Mıdır?

Herkesin en büyük merakı aslında bu sorudur. Açılması mümkün olmayan kapı ve kilit sistemi kesinlikle yoktur. Önleyici sistemlerin her geçen gün geliştirilmesi hırsızlar açısından caydırıcı olmaya devam etmektedir. Kapıyı açarken ses çıkarmasına neden olacak, açılması uzun zaman alacak, uğraşırken efor sarf ettirecek sistemler uzman çilingirler tarafından daha çok önerilmektedir. Açmaya çalıştığı kapıyı açamayınca bir müddet sonra hırsız vazgeçmeyi düşünecektir.

Kapımın Güvenli Olduğundan Eminim Fakat Barel Sistemi İle Daha Mı Güvenli Olur?

Kapı üreticilerinin birçoğu kapılarına Avrupa menşei kilit sistemi takmayı tercih etmezler. Maliyetinin oldukça yüksek olması sebebiyle daha uygun malzemeler ve kilit modelleri tavsiye edilmektedir. Özel talepleriniz doğrultusunda önleyici birkaç farklı sistemi kapınıza monte edilerek güvenliğiniz üst seviyeye çıkarılabilir.

Son dönemlerde adını sıkça duyduğunuz barel kilit sistemi ile hırsız kapının göbeğini kırsa bile tamamen göbeği yuvasından çıkaramaz. Bu da kapıyı açamaması açısından önleyici bir sistemdir.

Barel Kilit Sistemi Güvenli Midir?

Barel kilit sistemi son derece güvenli bir sistemdir. Kapıyı kırarak içeriye girmek isteyen hırsız bu sistem ile pek başarılı olamaz. Çelik bir kapı kullanıyor aynı zamanda da çelik barel kapınızda monte edilmiş ise can ve mal güvenliğiniz sağlanmış demektir.

Ahşap Kapılarda Barel Kilit Sistemi Mümkün Müdür?

Barel kilit sistemi ahşap kapılara yapılsa bile göbeği çıkmadığı ve kapı kırıldığı için güvenlik konusunda beklentilerinizi kesinlikle karşılamaz.

Barel Kilit Sisteminin Fiyatı Nedir?

Barel kilit sisteminin fiyatı ve montajı konusunda firmamızı 7/24 arayarak bilgi alabilirsiniz.

 
 
Alibeyköy Çilingir
 
Yetkili Gökhan AKIN