Akatlar Çilingir

Akatlar bölgesinde haftanin yedi günü 24 saat çilingirlik hizmeti almak için akin çilingiri arayabilirsiniz. Unutmayin, çilingirlik profesyonel bir meslektir ve isin ehlinden alinmalidir. Profesyonel çilingirlik hizmeti için akin çilingiri arayin. 

Akatlar çilingir ve anahtarcınız 7 gün 24 saat motosikletle en yakın sürede siz değerli müsterilerimize hizmet vermekten gurur duymaktayız kapıda kaldım diye üzülmeyin akın çilingir kapınıza hasar vermeden açmaktadır sadece kapı açma işlemi değil kapı kilitlerinizi ve barellerinizin değişimini yapmaktayız yanımızda gelirken aracımızda her marka ve model kilit secenekleri ile gelmekteyiz bizim sizlere önerdiğimiz kilitler genelde hırsıza karşı tuzaklı kilitler ve alarmlı kilitlerdir , isterseniz kapınızı güçlendirmek için çelik rozet montajıda yapıyoruz tüm tahta ve çelik kapılara uyum sağlamaktadır

Sabahin altisinda uyanip, Istanbulun bir ucundan öbür ucuna yolculuk edip isyerinize vardiginizda, anahtarlariniz cebinizde yok mu? Durun hemen panik yapmayin. Akin çilingiri arayin sizi en kisa zamanda çok sevdiginiz ofisinize kavusturalim.

Hirsizlar kapinizi zorladi, kilitlerinize zarar mi verdi? Kilidinizin artik sizin güvenliginiz saglamadigini mi düsünüyorsunuz? Hangi saat olursa olsun akin çilingiri arayin, kapinizi bir kale kadar güvenli hale getirelim ve huzur içinde uyuyun.

Çilingirlik meslegi profesyonel bir meslektir. Çilingirligi ek is olarak yapan, isin ehli olmayan kisiler sizlerin güvenligini riske atar ve sizi ekstra masrafa sokar. 

Otomobilinizin anahtarini kaybettiyseniz, ya da içinde unutup yanlislikla kapilarini kilitlediyseniz akin çilingiri arayin. Çok sevdiginiz arabaniza en küçük bir zarar vermeden kapisini açalim.

Eger paralarinizi ayakkabi kutularinda saklamiyorsaniz, bir gün kasanizin anahtarini kaybedebilir veya sifresini unutabilirsiniz. Akin çilingiri arayin sizi alin teri ile kazandiginiz paralariniza kavusturalim.

Anahtarlarinizi kaybettiginizde, kapiyi çekip anahtarlarinizi unuttugunuzda komsunuzun balkonundan, penceresinden evinize geçmeye çalisarak hayatinizi riske atmayin! Akin Çilingiri arayin, en geç yarim saat içerisinde servis elemanlarimiz kapinizda olsun. Kapilarinizin kilitlerini kapiya zarar vermeden açip, kilitlerinizi degistirerek sizi sikintidan kurtarsin.

Çilingirlik bizim isimiz. Mesleki yeterliligi olmayan çilingirligi ek is olarak yapan kisileri evinize isyerinize davet ederek riske girmeyin. Güvenlik sizin için önemliyse akin çilingiri arayin. 

Motorlu servis elemanlarimiz trafigin yogun oldugu saatlerde bile siz degerli müsterilerimize en geç 20 dk içerisinde çilingirlik hizmeti verir. Ayrica otomobil anahtarlarinizin kopyalama islemlerini ve immobilizer anahtar çogaltma islemlerinizi akin çilingire yapabilirsiniz.

Akin çilingir 7 gün 24 saat motorlu servis elemanlari ile Istanbulun bütün semtlerine en geç yarim saat içerisinde çilingirlik hizmeti verir.

Akin Çilingir :

Hemen arayin: 05324305761

Akatlar Çilingir bölgesinde verdigimiz çilingirlik hizmetleri:

 • Kapi Açma
 • Topuzlu Kilit Montaji ve Tamiri
 • Göbek Degistirmea
 • Barel Montaji
 • Oto Çilingirliği
 • Kasa Çilingirliği
 • Isyeri Çilingirliği
 • Tuzakli Kilit Montaji
 • Kapi Hidroligi Montaji ve Tamiri
 • Emniyet Kelepçesi Montaji
 • Mul-T-Lock Kilit Montaji ve Tamiri
 • Eski Tip Kasa Açma ve Tamiri
 • Anahtar Kopyalama
 • Kilit Değiştirme
 • Immobilizer Anahtar Kopyalama
 • Kasa Çilingirligi
 • Elektronik Kilit Montaji
 • Elektronik Kilit Tamiri
 • Kapi Hidroligi Montaji
 • Kapi Hidroligi Ayari
 • Sifreli Geçis Sistemleri Montaj ve Tamiri
 • Çelik Kasa Çilingirligi
 • Emniyet Kilidi Montaji
 • Oto Kapisi Açma
 • Oto Anahtar Kopyalama

Dünyanın en eski meslek dallarından biri olan çilingirlik; son zamanlarda pek çok değişikliğe uğrayarak, gelişmeye devam ediyor. Kilidin icadıyla birlikte tarihte sahne almaya başlayan bu meslek dalında günümüzde daha modern yöntemler tercih ediliyor.

Yüzyıllar boyunca maymuncukla kapı kilitlerinin açılması, anahtarların çoğaltılması ve bozuk olan kilitlerin onarılması ile sınırlı olan çilingirlik mesleği, modern dünyada yüksek teknolojili kilitlerin kullanılması ile farklı bir boyutta süregeliyor.

Üretici firmalar arasındaki giderek daha da artan kıyasıya rekabet, güvenlik ihtiyaçlarımızı karşılamak adına firmaları yüksek ve modern teknolojinin kullanıldığı kilit sistemleri üretmeye adeta zorunlu kılıyor. Yani eski çilingirlik anlayışı tamamen değiştiğinden mesleğini sürdürmek isteyenlerin mutlaka sektördeki yenilikleri takip etmeleri gerekiyor. Bir diğer deyişle, yüksek teknolojili kilit sistemlerinin satışını gerçekleştirmeyen, yalnızca anahtar kopyalama ve kilit tamiri hizmeti veren çilingirler; yakın zamanda tarihin tozlu sayfalarında yerini alacak gibi görünüyor.
Her geçen gün yepyeni bir kilit sisteminin piyasaya sürüldüğü sektörde insan parmak izlerini ya da retinalarını okuyan, elektronik kartlarla açılıp kapanan kilit sistemleri, giderek daha da yaygın bir şekilde kullanılıyor.
Klasik kilitlerin yerini modern kilit sistemleri aldığından çilingirlerin de mutlaka bu değişikliklere uymaları, mesleklerinin devamlılığı açısından oldukça önem arz ediyor. Bununla birlikte günümüzde iyi ve başarılı bir çilingir olabilmek için yalnızca ev ve işyerlerindeki kilitlerin tamir ve onarımından anlamak, yeterli kabul edilmiyor.
Otomobil sektöründeki yenilikler, yepyeni oto anahtar üretimini beraberinde getirdiğinden iyi bir çilingirin kapalı yani kilitli otomobil kapılarını ve anahtarlarını açabilme bilgi ve becerisine sahip olması da gerekiyor.Dünya’nın en güzel şehirlerinden biri olan İstanbul, maalesef yeterince güvenli olmadığından, evlerimizde rahatça uyuyabilmemiz için muhakkak kapılarımızın güvenlikli ve korunaklı olduğundan emin olmamız gerekiyor.

Bu yüzden hizmet aldığınız çilingircinin mutlaka Çilingirciler ve Anahtarcılar odasına kayıtlı olmasına özen göstermelisiniz. Bina girişlerine ve ev kapılarına yapıştırılan çilingir ilanları yüzünden pek çok kişinin mağdur olduğunu asla unutmamalısınız.

Akın Çilingir; İstanbul Çilingirciler ve Anahtarcılar Odası’na kayıtlı, profesyonel bir firma olarak; 1998 yılından bu yana hizmet veriyor. Motorlu servis elamanları ile İstanbul’un tüm semtlerine yalnızca 20 dakika içerisinde hizmet taşıyor. Güvenliğiniz için sizler de Akın Çilingir’i tercih edebilirsiniz.