Hisarüstü Çilingir

Hisarüstü Çilingir 0532 430 5761
 
Hisarüstü Çilingir Servisimiz 7 Gün 24 Saat Kapı Açma Kilit Değiştirme Hizmeti Vermektedir.Çilingir Ekibimiz Motorize Servisi İle 15-20 Dk İçerisinde Adresinize Gelmektedir.Hisarüstü Çilingir Servisimiz Kilit Değişimlerinde Garantili Kilitler Kullanıp Servis Garantiside Sunmaktadır. Aynı Zamanda Her Türlü Araçlarınızın Kapısını Zarar Vermeden Açıp Kaybolmuş İmmobilizer Anahtarlarınızı Yapmaktadır , Çelik Kasalarınızın ve Para Kasalarınızın Anahtarını Kaybettiyseniz , Digital Kasanızın Şifresini Unuttuysanız Hem Açma İşlemini Hemde Yeni Anahtar Yapma İşleminide Siz Değerli Müsterilerimize Sunmaktayız , Çelik Kapıların Zamanla Aşımından Dolayı Düşme yapıyor ise Çelik Kapı Tamiratını Yapılmaktadır , Aynı Zamanda Hisarüstüta Nöbetçi Çilingir Servisimiz Vardır , Hisarüstü Çilingir Servisimiz Tüm İşlemlerini Garantili Yapmaktadır akincilingir.com ' a Güvenebilirsiniz  , Hisarüstü Çilingir Servisimiz Artık Nöbetçi Çilingir Serviside Vermektedir Gecenin Saat 00:00 Sabah 07:00 e Kadar Nöbetçi Çilingir Olarak Hizmetinizdedir
 
Hisarüstü Çilingir Anahtarcılık Servisimiz 7 Gün 24 Saat Hizmet Vermektedir , Çilingirlik Güven İsteyen Mesleklerden Biridir , Eğer Hisarüstü ve Hisarüstü Konumuna Yakın Yerlerde ise Yeriniz Kapınızın Güvenlğini Bize Bırakın Kapınızı Nasıl Açtırıyorsunuz _? Biz Kendimizden Örnek Verelim Evinizin Güvenliği için Kapınızı Kesinlikle Evin Size Ait Olduğunu Görmeden Öğrenmeden Açmıyoruz ya Bina Sakinlerinden Birini Şahit Tutularak Açarız Yada Elektrik , Su , Doğalgaz Faturası , Kontrat,,, vs Herhangibir Evrak İsteyerek Açarız , Evraklarınız İçeride mi Kaldı_? Binada Kimse Yok mu _? Kapınızı Tutanak Tutarak Açarız Eğer İçeriden Bizlere Evrak Gösteremezseniz Polis Çağırmak Zorunda Kalırız , Yani Kısacası Kesinlikle ama kesinlikle Kimse Kimsenin Kapısını Açtıramaz , Aynı Şekilde Kesinlikle Yapmamanız Gereken Bir Husus daha Kilit Değişimlerinizi Herkeze Yaptırmayınız Eski Kullanılmış Kilitleri Tamir Edip Sıfırmış Gibi ve Uygun Fiyata Kilit Takabilirler , Biz Hisarüstü Çilingir Olarak Kesinlikle Siz Değerli Müsterilerimize Sıfır Açılmamış Ambalajında Olmak Şartıyla Kilitleri Getiriyoruz ve Sizlerin Yanında Paketinden Çıkartıp Kapınıza Takıyoruz O Yüzden Kesinlikle Bize Güvenebilirsiniz Biz Bu İşi Tam 25 Senedir Yapıyoruz, Tüm Kapılara Tuzaklı Kilit ve Yüksek Güvenlikli Sistemler Kurabiliyoruz  
 
Hisarüstü Çilingir Servisi Neler Yapmaktadır _?
 
Garantili Kilit Değiştirme 
 
Hasarsız Ev Kapısı Açma 
 
Hasarsız Oto Kapısı Açma 
 
Hasarsız Çelik Kasa Açma 
 
Digital Çelik Kasa Açma 
 
Para Kasası Açma 
 
Garantili Kapı Hidroliği Montajı
 
Kaybolmuş Oto Anahtarı Yapma 
 
Ofis Kilitleri Montajı 
 
Bina ve Ofis Kapılarına Garantili Kartlı Geçiş Sistemi Montajı
 
İşyerlerinize Bas-aç Montajı
 
Asma Kilit Açma 
 
Garantili Tuzaklı Kilit Montajı
 
Hırsıza Karşı Enget Set Montajı
 
Garantili Alarmlı Kilit Montajı
 
Çelik Kapı Tamiri
 
Emniyet Kilit Montajı
 
Multılock Kilit Montajı
 
Kale Kilit Montajı
 
Nöbetçi Çilingir Servisi
 
Hırsıza Karşı Nasıl Önlemler Alıyoruz , Kapınıza Neler Yapıyoruz _?
 
1-Hırsıza Karşı Kapınıza Tuzaklı Kilit , Alarmlı Kilit ve Çelik Korumalı Kilit Takıyoruz 
2-Çelik Rozet Montajı Yapıyoruz 
3-Kapınızı Kastırıp Açmamaları İçin Engel-set Kullanıyoruz
4-Pencelerelerize Alarmlı Kilit Takıyoruz
 
Hisarüstü Kilit Değişimi
Kilit değişimiyle ilgili olarak, öncelikle siz değerli müşterilerimizi bilgilendirmek ve uyarmak istiyoruz.
 
Kilit Değişimi Neden Önemlidir?
 
Ofisinize ya da evinize yeni taşındığınızda ilk işiniz mutlaka kapılarınızın kilidini değiştirmek olsun!
 
Maalesef ki yeni taşındığınız ev ve ofisleriniz her türlü istismara açık olabiliyor. Örneğin, anahtarlar kopyalanmış ya da kapı kilidi son derece basit ve emniyetsiz bir model olabiliyor. Sizden önce evde oturan kiracılarda anahtarın kopyası bulunabiliyor.
 
Bizler, Hisarüstü Çilingir olarak, bir çok markanın kapı kilit değişimlerini yapıyoruz.
 
Hisarüstü Çelik Kapı Tamiri
Son yıllarda maalesef ki hırsızlık girişimleri giderek daha da artıyor. Hırsızlar, özellikle kapı kilitlerini kırarak ya da kapılara zarar vererek, ev ve işyerlerine kolaylıkla girebiliyorlar.
 
Hisarüstü Çilingir olarak, hırsızlık girişiminden zarar gören çelik kapılarınızı ve kilitlerinizi tamir ediyor ya da değiştiriyoruz.
 
Çelik kapılarınızın üzerine güvenlik kilidi, tuzaklı hırsız kilidi vb. güvenlik ekipmanlarını kısa bir sürede montajlıyoruz.
 
Çelik kapılarınızın güvenli olup olmadığını bizleri arayarak, test ettirebilir; üzücü olaylarla karşılaşmaktan böylelikle kurtulabilirsiniz.
 
Çelik kapı ve kilit tamir, değişim ve bakım ihtiyaçlarınızda gönül rahatlığıyla bizleri tercih edebilirsiniz.
 
Bizler, 7 gün 24 saat, motorlu servis elamanlarımız ile İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine maksimum 20 dakika içerisinde hizmet götürüyoruz.
 
Çelik kapı tamiri konusunda profesyonel ekibimiz ile çelik kapılarınızın öncelikle gönye ayarlarını kontrol ediyor, karşılıklarında kayma olup olmadığını öğreniyoruz.
 
Ardından kilitlerin ve monoblok kilitlerin çalışıp çalışmadığına bakıyoruz.
 
Tüm kontrollerimize rağmen kapınızda kapanmama, yerine oturmama sorunu devam ediyorsa; kapınızı kasasından söküyor, başka bir yere götürmeden, kilit merkezlerini çıkararak, yenisi ile değiştiriyoruz. Veya kapınızı tamir ederek, sorunu çözüyoruz.
 
Çelik Kapı Tamiri firması Hisarüstü Çilingir olarak 7/24 hizmet veriyoruz.
 
Kapı türünüz her ne olursa olsun, kapı tamiri servisimiz, tecrübeli ve profesyonel çalışanlarımız ile siz değerli müşterilerimize her daim hizmet vermeye hazırız.
 
Hisarüstü nde Kapınızdaki problemin nelerden kaynaklandığını tespit edemiyorsanız; Hisarüstü Çilingir firmamızla iletişime geçebilir ve bizden servis talep edebilirsiniz.
 
Yetkili :Gökhan AKIN
İrt No : 0532 430 57 61 
           :0544 295 61 61