Meşrutiyet Çilingir

Şişli Meşrutiyet Çilingir 0532 430 5761

Anahtarlarınızı kaybettiğinizde, kapıyı çekip anahtarlarınızı evinizde unuttuğunuzda komşunuzun balkonundan, penceresinden evinize geçmeye çalışarak hayatınızı riske atmayın! Akın Çilingiri arayın, en geç yarım saat içerisinde servis elemanlarımız kapınızda olsun. Kapılarınızın kilitlerini kapıya zarar vermeden açıp, kilitlerinizi değiştirerek sizi sıkıntıdan kurtarsın.

 
Yıllardır Meşrutiyet bölgesine hizmet veren akın çilingir siz değerli müşterilerimizin kapı ve kilitlerle ilgili bütün sorunlarına profesyonel çözümler sunmaktadır. 
 
Sabahın altısında uyanıp, İstanbulun bir ucundan öbür ucuna yolculuk edip işyerinize vardığınızda, anahtarlarınız cebinizde yok mu? Durun hemen panik yapmayın. Akın çilingiri arayın sizi en kısa zamanda çok sevdiğiniz ofisinize kavuşturalım.
 
Hırsızlar kapınızı zorladı, kilitlerinize zarar mı verdi? Kilidinizin artık sizin güvenliğiniz sağlamadığını mı düşünüyorsunuz? Hangi saat olursa olsun akın çilingiri arayın, kapınızı bir kale kadar güvenli hale getirelim ve huzur içinde uyuyun.
 
Otomobilinizin anahtarını kaybettiyseniz, ya da içinde unutup yanlışlıkla kapılarını kilitlediyseniz akın çilingiri arayın. Çok sevdiğiniz arabanıza en küçük bir zarar vermeden kapısını açalım.
 
Eğer paralarınızı ayakkabı kutularında saklamıyorsanız, bir gün kasanızın anahtarını kaybedebilir veya şifresini unutabilirsiniz. Akın çilingiri arayın sizi alın teri ile kazandığınız paralarınıza kavuşturalım.
 
Akın çilingir 7 gün 24 saat motorlu servis elemanları ile İstanbulun bütün semtlerine en geç yarım saat içerisinde çilingirlik hizmeti verir.
 
Akın Çilingir :
 
Hemen arayın: 05324305761
 
Şişli Meşrutiyet Mahallesi bölgesinde verdiğimiz çilingirlik hizmetleri
 
Meşrutiyet Kapı Açma
Meşrutiyet Kilit Değiştirme
Meşrutiyet Emniyet Kilidi Montajı
Meşrutiyet Oto Kapısı Açma
Meşrutiyet Oto Anahtar Kopyalama
Meşrutiyet Immobilizer Anahtar Kopyalama
Meşrutiyet Kasa Çilingirliği
Meşrutiyet Göbek Değiştirme
Meşrutiyet Barel Montajı
Meşrutiyet Topuzlu Kilit Montajı ve Tamiri
Meşrutiyet Tuzaklı Kilit Montajı
Meşrutiyet Kapı Hidroliği Montajı ve Tamiri

 

Meşrutiyet Barel Montajı