Maslak Çilingir

Maslak Çilingir
 
MASLAK ÇİLİNGİR ANAHTARCI 0532 430 57 61
 
Maslak Çilingir Servisimiz 7 Gün 24 Saat Maslak'ta Tüm Mahallere Hizmet Vermektedir.Çilingir Servisimiz Kilit Değiştirme , Oto Kapısı Açma , Çelik Kasa Açma Kısacası Anahtarla Açılacak Tüm Kilitlerinizi Anahtarınız Kaybolduğunda Açmaktayız.
 
Kilitlerinizi Ne Zaman ve Neden Değiştirmeniz Gerekmektedir _?
 
Kapınızın Kilitlerini (BArelllerini) Yeni Eve Taşındığınız Zaman Mutlaka Değiştirmeniz Gerekir Evinizin Anahtarı Mutlaka Eski Sahibinde veya Eski Kiracıda Mutlaka Vardır Diye Düşündüğünüzde Bu Soru İşaretini Kafanızdan Kaldırmanız ve Güvende Olduğunuzu Bilmeniz İçin Kilit Değişimi Şarttır.
 
Kilitlerinizi Değiştirken Nasıl Kilit Taktırmalısınız _?
 
Yeni Nesil Kilitler Artık Güven Sağlamaktadır , Hırsızlıkların Arttığı Bu Zamanlarda Tuzaklı Kilitler Devreye Giriyor , Akıllı Kilitler Yani Tuzaklı Kilitler ve Çelik Korumalı Kilitler , Alarmlı Kilitler Kapınızın Açılmamasını Sağlamaktadır , Hızsıza Kilit mi Dayanır Diye Düşünüyorsunuz ama Öyle Değil Kesinlikle ozaman Kapınızı Açık Bırakıp Gidin Rahatlıkla Evinize Herkez Girip Çıksın , Tuzaklı Kilidin Avantajları Kapınızın Dışında Kalan Kısmını Kırabiliyorlar Tuzak Kısmı Devreye Girdiği İçin Kesinlikle MAtkap Çalıştırmadan Kilidinizi Açamaz hiçbir Hırsızda Apartman İçerisinde Matkapla 10 Dk Boyunca Gürültü Çıkartamaz Oyüzden Kesinlikle Tuzaklı Kilitleri Maslak Çilingir Olarak Öneriyoruz Tavsiye Ediyoruz
 
Kapınızın Kilitlerini Extra Olarak Nasıl Güçlendirebiliriz _? 
 
Yeni Sistem Kilitlerinizde Barelinizi Korumak İçin Yeni Tasarlanmış Olan Çelik Rozet Montajı Yapıyoruz , Bunun Önemi ise Barelinizi Korumak Kapınızın Arka Tarafından Ön Panele Taktığımız Çelik Rozetle Maslak Çilingir Kilitlerinizi Korumanızı Sağlamaktayız.
 
Hangi Marka Kilit Kullanıyoruz _?
 
Kale Kilit , Yuma Kilit , Yale Kilit , Keso Kilit , Multlock Kilit   
 
Maslak Çilingir Neler Yapmaktadır _?
 
Maslak Kapı Açma
Maslak Kilit Değiştirme
Maslak Emniyet Kilidi Montajı
Maslak Oto Kapısı Açma
Maslak Oto Anahtar Kopyalama
Maslak Immobilizer Anahtar Kopyalama
Maslak Kasa Çilingirliği
Maslak Göbek Değiştirme
Maslak Barel Montajı
Maslak Topuzlu Kilit Montajı ve Tamiri
Maslak Tuzaklı Kilit Montajı
Maslak Kapı Hidroliği Montajı ve Tamiri
Maslak Çelik Kasa Açma Çilingiri
Maslak Nöbetçi Çilingir Servisi
Maslak Oda Kapısı Açma 
Maslak Çelik Kapı Tamiri
 
Maslak Çilingir 7/24 Çilingir Servisi , Maslak Oto Çilingir Servisi , Maslak Nöbetçi Çilingir Servisi Maslak 'a  En Yakın Çilingir Servisi , Maslak Çilingir Fiyatları , Çelik Kapı Kilit Değişimi ve Fiyatları , Maslak Gece Çilingir Hizmeti , Çelik Kasa Açma Çilingir Servisi , Elektronik Çelik Kasa Açma ve Tamiratı Hırsıza Karşı Tuzaklı Kilit Satış ve Montajı , Çelik Rozet Satış ve Montajı Fiyat Bilgisi Elektronik Kilit Satış ve Montajı , İmmobilizer Anahtar Kopyalama Yedekleme , Motorsiklet Anahtarı Kopyalama Yedekleme Çilingiri Demir Kapı Elektronik Kilit Satış ve Montajı Kısacası Maslak Çilingir Olarak Ev Oto Kasa Kilitlerinizin Açma İşlemlerini Değişimini ve Hırsıza Karşı Güçlendirme İşini Biz Maslak Çilingir Olarak Yapıyoruz 
 

Öncelikle şunu söylemek istiyoruz ki, hiçbir kilit açılamaz değildir; ancak birtakım önlemlerle hırsızlar kilit ve kapı açmaya çalışmaktan caydırılabilir.

Zamanları kısıtlı olan hırsızlar, genellikle daha az uğraştırıcı ev ya da ofislere girmeyi tercih ederler. Meskenlere yerleştirilen çelik kapılar, kameralar ve alarmlar; hırsızları caydırabilir.

Ayrıca ek güvenlik amacıyla pencerelere de demirlikler yerleştirilebilir. Araçlarınızın çalınmaya karşı caydırıcı olması için mutlaka araçlarınıza alarm taktırmanız gerekir. Çünkü hırsızlar, yan yana duran iki araçtan alarm bulunmayı tercih ederler.

Aynı zamanda aracınız içinde görünür eşya da bırakmamaya özen göstermelisiniz. Mümkünse gizli kontakt yaptırmalısınız.

Maalesef ki araç kilit sisteminiz immobilizer olsa bile pert beyin takılarak, araçlarınız çalınabilir.

Direksiyonunuza kilit taktırarak da hırsızları caydırabilirsiniz. Şayet immobolizer anahtarınızı kaybettiyseniz ya da çaldırdıysanız; yedek anahtar yaptırmanın dışında muhakkak anahtarın immobilizer kodunu da değiştirmelisiniz.

Küçük Tavsiyeler

Kilitlerinizin kullanım ömrünü uzatmak için eskiyen ya da aşınan anahtarlarınızı mutlaka yenileyin. Çünkü aşınmış anahtarlar, kilitlerin içerisinde bulunan şifreleri de aşındırarak, başınıza daha fazla masraflar açabilirler. Bu yüzden de zorlanan anahtarların hemen yenilenmesi gerekir.

Kış aylarında donan kilitleri anahtarınızla zorlamadan önce kilitleri buz çözücü solüsyonlarla ya da ılık su ile çözdükten sonra anahtarlarınızı kullanmalısınız. Aracınızın yedek anahtarını araç dışında bir yerde örneğin ev ya da ofisinizde saklamalısınız. Bunun nedeni araca yaptırılacak yeni bir anahtarın oldukça maliyetli olmasıdır.

Anahtarınız çalındığında ya da kaybolduğunda anahtar çektirmenin yanı sıra immobilizer kodunu da muhakkak değiştirmeniz gerekir. Çünkü anahtarı çalan ya da bulan kişinin sizi takip etme ihtimali söz konusu olabilir.

Hiçbir güvenlik sisteminin hırsızlara karşı %100 güvenlik ve koruma sağlamayacağı herkes tarafından biliniyor. Asıl amacın hırsızın işini zorlaştırarak, onu caydırmak ve onu immobilizer olmayan bir araca yönlendirmek olduğunu unutmamalısınız.

Günümüzde immobilizer takılan araçlarda hırsızlık oranı yaklaşık %90 oranında azalma göstermiştir. Hırsızlar, çalınan araçları ya çekip götürmüşler ya da araç sahibinin elektronik kimlik kartlı kontakt anahtarını çalarak, arabaları çalmışlardır.

İkinci el araç satın aldığınızda otomobilinizin immobilizerli anahtarlarını bize getirerek, kodlarını değiştirtebilirsiniz.

Aracın sizde bulunmayan kumandalı ya da kumandasız eski tüm anahtarlarını beyinden sildirebilir böylelikle aracınızın anahtarla çalışmasını tamamen engelleyebilirsiniz.

Her Marka ve Model Oto Anahtar Kopyalama

Bizler, her marka ve model oto anahtar kopyalama hizmeti veriyoruz. Aracınızın modeli ya da markası her ne olursa olsun, anahtar kopyalama ihtiyaçlarınızda firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

 
 
Yetkili    :           Gökhan AKIN 
İRT TEL :            0532 430 57 61