Sanayi Mahallesi

Sanayi Mahallesi

Sanayi mahallesi çilingir ve anahtarcınız 7 gün 24 saat müsterilerimize kapı açma hizmeti vermektedir , kapıda kaldım diye üzülmeyin motosikle 15 dk içinde kapınıza gelmekteyiz tek yapmanız geren akın çilingir olarak bizi aramanız sadece çilingir hizmeti değil aynı zamanda kapı kilitlerinizi ve barellerinizin değişimini sağlamaktayız , gelirken aracımızda her marka ve model kilit secenekleri ile geliyoruz tavsiye ettiğimiz kilitler hırsıza karşı güvenlikli tuzaklı kilitler ve alarmlı kilitlerdir , evinizden çıkıp gittiğinizde gözünüz arkada kalmasın kapınızı güçlendirme işlerinide yapıyoruz hırsıza karşı tüm kapılara uyum sağlayan kilitlerinizi koruyan çelik rozet montajıda yapmaktayız 

Çilingirlik mesleği çok geçmiş yıllara dayanmaktadır. Baba mesleği denilecek kadar geçmişi olan çilingirlik günümüzün de en gerekli ve en ihtiyaç duyulan meslekleri arasındadır. Yıllar geçmesine rağmen pek değişim ve gelişime uğramamış çilingirlik mesleği acil durumlarımızın en büyük kurtarıcısıdır. Eskiden bu yana anahtarını unutmuş birçok kişinin kapılarını maymuncuk ile açan ya da mevcut anahtarını çoğaltmak isteyen kişilerin başvurdukları tek adres çilingir dükkânlarıdır.

Sanayi Mahallesi Oto Anahtar

Bütün oto anahtar çoğaltma, anahtar yedekleme, kilit açma işlemlerini alanında uzman olan ekibimizle gerçekleştiriyoruz. Standart oto anahtarları sustalı anahtarlara dönüştürme, elektronik araç kartlarını çoğaltma, kopyalama vb. pek çok hizmet veriyoruz. En uygun fiyatlarla sizleri günler boyunca bekletmeden, sorunlarınızı çözüyoruz.

İmmobilizerli oto anahtar kopyalama

Oto anahtarların kopyalanabilmesi için anahtarlarda mevcut olan immobilizer sistemin de kopyalanması gerekiyor. Yani ortada yazılım gerektiren bir kopyalama işleminin varlığından bahsedebiliriz. İmmobilizer sisteminin anahtarda bulunması, anahtarın kopyalanmamasını ve aracın çalınmamasını sağlarken, aynı zamanda sizi de mağdur edebilir.

Eskiden oto anahtar kopyalama işlemi, sadece aracın yetkili servisinde yapılıyordu. Yani A marka otomobillerin anahtarları A yetkili servisinde, B marka otomobillerin anahtarları ise B yetkili servisinde kopyalanıyordu. Bunun asıl nedeni, anahtar içindeki kod ve yazılımların yalnızca aracın markasına özel olmalarıydı.

Günümüzde otomobilinizin markası ne olursa olsun immobilizer anahtar kopyalama işlemi, pek çok bilgisayar programı ve birtakım lisanslı cihazlarla gerçekleştirilebiliyor.Bu yüzden de otomobil firmaları, anahtarların kopyalanma riskine karşı bir önlem olarak, her yıl farklı yazılımları bulunan oto anahtarlar üretiyorlar.

Sanayi Mahallesi Oto Anahtar Çoğaltma

Öncelikle oto anahtar kopyalama işlemiyle ilgili olarak sizleri uyarmak istiyoruz. İkinci yani yedek anahtara sahip olmanız, ihtiyacın ötesinde sigorta şirketlerinin size sunduğu bir gereklilik olarak kabul ediliyor.

Sigorta firmaları, aracınız çalındığında ve mağdur olduğunuzda aracınızın her iki anahtarını da sizden istiyor. Anahtarlardan birinin eksikliği durumunda hırsızlığın diğer anahtarın kapıda unutulmasından kaynaklı olabileceğini ileri sürerek, tazminat ödemekten kaçabiliyorlar. Bizler, anahtar çoğaltma, orijinal anahtar yedekleme, garaj kumanda çoğaltılması, eski anahtarları araç beyninden silme, kumanda tamiratı, immobilizerli araçların kayıp anahtarlarını araç üzerinden yeniden yazma vb. aklınıza gelebilecek her türlü kapı ve kilit hizmetimizle yanınızdayız.

Aracınızın anahtarını kaybettiğinizde ya da çaldırdığınızda oto çilingir hizmetimizden yararlanmak için 7/24 bizleri arayabilirsiniz. Anahtarla ilgili sorunlarınızın yanı sıra mekanik bir problemden ötürü yolda kaldığınızda da bizden yardım alabilirsiniz.

Akın Çilingir :

Hemen arayın: 05324305761

Sanayi Mahallesi Çilingir bölgesinde verdiğimiz çilingirlik hizmetleri

 • Kapı Açma
 • Kilit Değiştirme
 • Emniyet Kilidi Montajı
 • Oto Kapısı Açma
 • Oto Anahtar Kopyalama
 • Immobilizer Anahtar Kopyalama
 • Kasa Çilingirliği
 • Göbek Değiştirme
 • Barel Montajı
 • Topuzlu Kilit Montajı ve Tamiri
 • Tuzaklı Kilit Montajı
 • Kapı Hidroliği Montajı ve Tamiri