Gültepe Çilingir

Gültepe Çilingir 0532 4305761

Kapıda mı Kaldınız ? Üzülmeyin 10 Dk da Kapınızdayız Hasarsız Kapı Açma 

Anahtarlarınızı kaybettiğinizde, kapıyı çekip anahtarlarınızı evinizde unuttuğunuzda komşunuzun balkonundan, penceresinden evinize geçmeye çalışarak hayatınızı riske atmayın! Akın Çilingiri arayın, en geç yarım saat içerisinde servis elemanlarımız kapınızda olsun. Kapılarınızın kilitlerini kapıya zarar vermeden açıp, kilitlerinizi değiştirerek sizi sıkıntıdan kurtarsın.

Yıllardır Gültepe bölgesine hizmet veren akın çilingir siz değerli müşterilerimizin kapı ve kilitlerle ilgili bütün sorunlarına profesyonel çözümler sunmaktadır. 

Gültepe Çilingir

Sabahın altısında uyanıp, İstanbulun bir ucundan öbür ucuna yolculuk edip işyerinize vardığınızda, anahtarlarınız cebinizde yok mu? Durun hemen panik yapmayın. Akın çilingiri arayın sizi en kısa zamanda çok sevdiğiniz ofisinize kavuşturalım.

Hırsızlar kapınızı zorladı, kilitlerinize zarar mı verdi? Kilidinizin artık sizin güvenliğiniz sağlamadığını mı düşünüyorsunuz? Hangi saat olursa olsun akın çilingiri arayın, kapınızı bir kale kadar güvenli hale getirelim ve huzur içinde uyuyun.

Otomobilinizin anahtarını kaybettiyseniz, ya da içinde unutup yanlışlıkla kapılarını kilitlediyseniz akın çilingiri arayın. Çok sevdiğiniz arabanıza en küçük bir zarar vermeden kapısını açalım.

Eğer paralarınızı ayakkabı kutularında saklamıyorsanız, bir gün kasanızın anahtarını kaybedebilir veya şifresini unutabilirsiniz. Akın çilingiri arayın sizi alın teri ile kazandığınız paralarınıza kavuşturalım.

Akın çilingir 7 gün 24 saat motorlu servis elemanları ile İstanbulun bütün semtlerine en geç yarım saat içerisinde çilingirlik hizmeti verir.

Gültepe Anahtarcı 7/24

Akın Çilingir olarak, motorlu servis elemanlarımızla günün her saatinde, en geç 20 dakika içerisinde, trafiğe takılmaksızın Gültepe bölgesinde hizmet veriyoruz. Bizleri 7/24 çekinmeden, dilediğiniz saatte arayabilirsiniz.

Profesyonel çilingirlik, sağlam kilitlere zarar vermeden kapıları açmak olarak tanımlanıyor. Bizler, kilitlerinizi kırmadan, ev ve iş yeri kapılarınızı açıyor, sizleri ekstra masraftan kurtarıyoruz.

Evinizin, iş yerinizin ya da aracınızın kilidini kaybettiğinizde, gecenin geç saatlerinde kapıda kaldığınızda, kilitli herhangi bir sistemi açamadığınızda bizleri arayabilirsiniz.

Gültepe Çilingirolarak mesleğimizi büyük bir profesyonellikle icra ediyoruz. Çilingirliği ek iş olarak yapan, farklı meslek dallarına mensup ve çilingir olduğunu iddia eden kişilerden mutlaka uzak durmanızı öneriyoruz.

Bir profesyonelden hizmet almak yerine, daha uygun ücrete hizmet sunan tecrübesiz birinden yardım almanız; tasarruf bir yana ekstra masraflarla karşılaşmanıza neden olabilir.

Kapı açmayı tam olarak bilmeyen kişilerin kapı kilitlerine zarar vermesi yüzünden evleriniz hırsızlığa karşı savunmasız kalabilir. Profesyonel bir hizmet alarak, güvenliğinizi gözetebilirsiniz.

Kaliteli bir hizmet almak adına bizi dilediğiniz her an arayabilirsiniz.

Bizler, uzun yıllardır Gültepe’de bu sektörde hizmet veren bir firma olarak, teknolojik yenilikleri yakından takip ediyor, her marka kilit ve anahtar sistemlerinin satış, tamir, yedekleme, çoğaltma vb. işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Güvenli Kilit

Kapılarınızı hırsızlık girişimlerine karşı sağlamlaştırmak adına kapılarınıza çelik takviyeli kilit taktırabilirsiniz.

Böylelikle evlerinizi ve iş yerlerinizi her türlü hırsızlık girişiminden koruyabilirsiniz.

Günümüzde maalesef ki insanlar arasında tüm kapıların açılabildiğine dair yani hırsızın açamayacağı kapının olmadığına dair yaygın bir görüş bulunuyor.

Bu görüş bir bakıma doğru olmakla birlikte hırsızlara karşı önlem alamayacağınız anlamına da gelmiyor. Güvenli kilit sisteminin kullanıldığı kapılar, hırsızlığı önlemede son derece başarılı oluyor.

Çünkü çelik takviyeli kilitler, hiçbir şekilde anahtarlarla açılamıyor. Bu kapıları açabilmek adına hırsızların en az yarım saat boyunca çelik takviyeli kilitleri matkapla delmeleri gerekiyor.

Bu işlem hırsızlar için oldukça riskli olduğundan yani hiçbir hırsız, 30 dakika bir kapıyla üstelik matkap gibi sesli bir aletle delmekle uğraşmayacağından; çelik takviyeli kilitler, kapılarınızın ve sizin her daim güvenli olacağınız anlamına geliyor.

Normal şartlarda kapı kilit göbeklerini kırarak, ya da kapı arasına levye sokarak eve giren hırsızlar, çelik takviyeli kilit gördüklerinde kapılara müdahale etmiyorlar.

Sizler de güvenli çözüm sunan çelik takviyeli barel sistem sayesinde evlerinizi, can ve mal güvenliğinizi hırsızlık girişimlerine karşı koruyabilirsiniz.

Akın Çilingir :

Hemen arayın: 05324305761

Gültepe Çilingir bölgesinde verdiğimiz çilingirlik hizmetleri

 • Gültepe Kapı Açma
 • Gültepe Kilit Değiştirme
 • Gültepe Emniyet Kilidi Montajı
 • Gültepe Oto Kapısı Açma
 • Gültepe Oto Anahtar Kopyalama
 • Gültepe Immobilizer Anahtar Kopyalama
 • Gültepe Kasa Çilingirliği
 • Gültepe Göbek Değiştirme
 • Gültepe Barel Montajı
 • Gültepe Topuzlu Kilit Montajı ve Tamiri
 • Gültepe Tuzaklı Kilit Montajı
 • Gültepe Kapı Hidroliği Montajı ve Tamiri
 • Gültepe Barel Montajı